+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO kávě

Letní trefa: cappuccino padlé na hlavu Letní trefa: cappuccino padlé na hlavu
2. 7. 2020 2 minuty čtení
Kdo zhlédne tuhle přípravu ve videu, těžko uvěří, že je to vůbec možné. Instantní káva vyšlehaná s vodou? Jak to asi může dopadnout? Dobře, skvěle, úžasně! Vyzkoušejte vychytávku tohoto léta, která nejen báječně osvěží, ale zároveň je tak fotogenická, že se jí chlubí miliony lidí na světě. Jen si zkuste na Instagramu zadat #dalgonacoffee.
Cold brew Cold brew
17. 7. 2018 1 minuta čtení
Horko k padnutí a Vy už nevíte, čím se osvěžit? Pokud jste milovníci kávy, máme pro Vás tip. Slyšeli jste o cold brew variantě? Nepleťte si to s ledovou kávou. Tady se žádného sirupu, zmrzliny nebo smetany nedočkáte. Zato ale získáte intenzivní a poctivou chuť svého oblíbeného nápoje. Navíc si jej můžete poměrně jednoduše připravit doma.
ManuCafe: Kávová energie na celý rok ManuCafe: Kávová energie na celý rok
21. 3. 2018 3 minuty čtení
Zima je pryč, zima má utrum! Kdo se sněhu a mrazivých květů na oknech nasytil, toho příchod jara potěší. Teplejší a delší dny znamenají ale také víc práce na zahradě, víc chuti proběhnout se parkem, víc diskuzí kolem plánování dovolené…
Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být
17. 3. 2018 2 minuty čtení
Dávno pryč jsou časy, kdy se jediná, v našich končinách dostupná káva jmenovala Standard směs a k mání byla za 12.- Kčs. Vzpomínáte na ten sáček s hnědo-černým potiskem? Jeho majitel obvykle hned po zakoupení mířil k pultíku s velkými mlýnky, obsah sáčku vsypal celý do zásobníku a nechal si věčně se přehřívajícím přístrojem zrnka pomlít. Jaká? To asi věděl málokdo.
ManuCafe: Hřejivá síla kávy ManuCafe: Hřejivá síla kávy
27. 12. 2017 2 minuty čtení
Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká jako láska. Ten citát určitě znáte. Pokud ne z životopisu milovníka kávy a francouzského diplomata Talleyranda, pak jistě z vlastní zkušenosti. Jednou z velkých předností voňavého moku je síla, která se v něm ukrývá. A ta se právě teď, kdy chumelenice střídá náledí, tuze hodí. Stejně jako láska…
Manucafe: Vánoce s kávou a čokoládou Manucafe: Vánoce s kávou a čokoládou
4. 12. 2017 2 minuty čtení
Povzbudit, uklidnit, odnést na tichá a příjemná místa. To všechno dokáže káva. Ať už sedíte v práci, běháte po úřadech nebo kontrolujete dětem úkoly. O Vánocích si ale pohody a společného času chceme dopřávat víc než kdy jindy. Vůně skvělé kávy zažene všechny starosti, chuť podtrhne výjimečnost okamžiku. A kofein pomůže zvládnout vánoční šrumec s úsměvem a grácií.
ManuCafe: Buďme svěží a v kondici ManuCafe: Buďme svěží a v kondici
9. 11. 2017 2 minuty čtení
Konečně jsou tady dny, kdy každé zvonění budíku vyvolává touhu radostně vyskočit z postele. Kdy je každá večerní mlha příležitostí k romantické procházce. Kdy klid a pohoda vládnou nejen v přírodě, ale taky v každé domácnosti. Ne? U vás se věci mají trochu jinak? Nejvyšší čas postavit na kávu!
Zelená káva: Mnoho povyku pro nic nebo opravdové kouzlo? Zelená káva: Mnoho povyku pro nic nebo opravdové kouzlo?
27. 8. 2017 3 minuty čtení
Kávička zelená, to je moje potěšení. I když… Nalijme si čisté kávy hned na začátku, zrovna tahle chuť vás nejspíš neokouzlí a barva je také prazvláštní. Tak proč se o ní pořád všude mluví a píše? Inu, je to malý zelený zázrak.
Melu, melu kávu... podruhé Melu, melu kávu... podruhé
9. 8. 2017 3 minuty čtení
V předchozím článku o mletí kávy jsme nastínili nejvýznamnější argumenty, proč si mlít kávu doma. Kromě zmíněné čerstvosti a vhodně zvolené úrovně mletí s ohledem na váš oblíbený způsob přípravy kávy je zde ještě jeden podstatný důvod. Při koupi zrnkové kávy si můžete jednoduše zkontrolovat její kvalitu - tedy barvu a tvar zrníček, případně možnou kazovost.
Melu, melu kávu… poprvé Melu, melu kávu… poprvé
4. 8. 2017 2 minuty čtení
Máte kvalitní zrnkovou kávu, perfektně zvládnutou techniku její přípravy a přesto šálek nechutná, jak byste si přáli? Příčinu můžete najít ve zdánlivě všedním mezikroku - ve správném způsobu namletí.
Jednoduše, levně, kdekoli: Dripper, aeropress a… Jednoduše, levně, kdekoli: Dripper, aeropress a…
29. 8. 2016 2 minuty čtení
Spěcháte? Nebo máte naopak času dost, ovšem chybí vám výdobytky běžné kuchyně, tedy elektřina nebo plyn? Ani v těchto případech se nemusíte oblíbené kávy vzdát. Právě naopak. Tady jsou tři možnosti, jak si horký, silný a voňavý nápoj připravit. Pod širým nebem, v kempu nebo na chalupě.
Máme nové logo i doménu! Máme nové logo i doménu!
18. 8. 2016 2 minuty čtení
Rozhodli jsme se vydat na cestu změny brandu. Stejně jako u sesterského e-shopu SypanýČaj.eu na to jdeme pomalu. Nejen proto, že rádi třikrát měříme a jednou řežeme, ale především, abychom nezmátli a nevyděsili naše zákazníky.
Článků na stranu: 12 24 72
z 2
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »