+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO kávě

Cold brew Cold brew
17. 7. 2018 1 minuta čtení
Horko k padnutí a Vy už nevíte, čím se osvěžit? Pokud jste milovníci kávy, máme pro Vás tip. Slyšeli jste o cold brew variantě? Nepleťte si to s ledovou kávou. Tady se žádného sirupu, zmrzliny nebo smetany nedočkáte. Zato ale získáte intenzivní a poctivou chuť svého oblíbeného nápoje. Navíc si jej můžete poměrně jednoduše připravit doma.
ManuCafe: Kávová energie na celý rok ManuCafe: Kávová energie na celý rok
21. 3. 2018 3 minuty čtení
Zima je pryč, zima má utrum! Kdo se sněhu a mrazivých květů na oknech nasytil, toho příchod jara potěší. Teplejší a delší dny znamenají ale také víc práce na zahradě, víc chuti proběhnout se parkem, víc diskuzí kolem plánování dovolené…
Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být
17. 3. 2018 2 minuty čtení
Dávno pryč jsou časy, kdy se jediná, v našich končinách dostupná káva jmenovala Standard směs a k mání byla za 12.- Kčs. Vzpomínáte na ten sáček s hnědo-černým potiskem? Jeho majitel obvykle hned po zakoupení mířil k pultíku s velkými mlýnky, obsah sáčku vsypal celý do zásobníku a nechal si věčně se přehřívajícím přístrojem zrnka pomlít. Jaká? To asi věděl málokdo.
ManuCafe: Hřejivá síla kávy ManuCafe: Hřejivá síla kávy
27. 12. 2017 2 minuty čtení
Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká jako láska. Ten citát určitě znáte. Pokud ne z životopisu milovníka kávy a francouzského diplomata Talleyranda, pak jistě z vlastní zkušenosti. Jednou z velkých předností voňavého moku je síla, která se v něm ukrývá. A ta se právě teď, kdy chumelenice střídá náledí, tuze hodí. Stejně jako láska…
ManuCafe: Buďme svěží a v kondici ManuCafe: Buďme svěží a v kondici
9. 11. 2017 2 minuty čtení
Konečně jsou tady dny, kdy každé zvonění budíku vyvolává touhu radostně vyskočit z postele. Kdy je každá večerní mlha příležitostí k romantické procházce. Kdy klid a pohoda vládnou nejen v přírodě, ale taky v každé domácnosti. Ne? U vás se věci mají trochu jinak? Nejvyšší čas postavit na kávu!
Zelená káva: Mnoho povyku pro nic nebo opravdové kouzlo? Zelená káva: Mnoho povyku pro nic nebo opravdové kouzlo?
27. 8. 2017 3 minuty čtení
Kávička zelená, to je moje potěšení. I když… Nalijme si čisté kávy hned na začátku, zrovna tahle chuť vás nejspíš neokouzlí a barva je také prazvláštní. Tak proč se o ní pořád všude mluví a píše? Inu, je to malý zelený zázrak.
Melu, melu kávu... podruhé Melu, melu kávu... podruhé
9. 8. 2017 3 minuty čtení
V předchozím článku o mletí kávy jsme nastínili nejvýznamnější argumenty, proč si mlít kávu doma. Kromě zmíněné čerstvosti a vhodně zvolené úrovně mletí s ohledem na váš oblíbený způsob přípravy kávy je zde ještě jeden podstatný důvod. Při koupi zrnkové kávy si můžete jednoduše zkontrolovat její kvalitu - tedy barvu a tvar zrníček, případně možnou kazovost.
Melu, melu kávu… poprvé Melu, melu kávu… poprvé
4. 8. 2017 2 minuty čtení
Máte kvalitní zrnkovou kávu, perfektně zvládnutou techniku její přípravy a přesto šálek nechutná, jak byste si přáli? Příčinu můžete najít ve zdánlivě všedním mezikroku - ve správném způsobu namletí.
Jednoduše, levně, kdekoli: Dripper, aeropress a… Jednoduše, levně, kdekoli: Dripper, aeropress a…
29. 8. 2016 2 minuty čtení
Spěcháte? Nebo máte naopak času dost, ovšem chybí vám výdobytky běžné kuchyně, tedy elektřina nebo plyn? Ani v těchto případech se nemusíte oblíbené kávy vzdát. Právě naopak. Tady jsou tři možnosti, jak si horký, silný a voňavý nápoj připravit. Pod širým nebem, v kempu nebo na chalupě.
Máme nové logo i doménu! Máme nové logo i doménu!
18. 8. 2016 2 minuty čtení
Rozhodli jsme se vydat na cestu změny brandu. Stejně jako u sesterského e-shopu SypanýČaj.eu na to jdeme pomalu. Nejen proto, že rádi třikrát měříme a jednou řežeme, ale především, abychom nezmátli a nevyděsili naše zákazníky.
Bialetka, aneb od pračky ke kávovaru. Geniální! - kopie Bialetka, aneb od pračky ke kávovaru. Geniální! - kopie
21. 6. 2016 2 minuty čtení
Kdo ještě nezná moka konvičku čili bialetku, perlokátor nebo chcete-li caffetieru, měl by zbystřit. Velmi populární metoda domácí přípravy kávy si vybojovala své místo v kuchyňkách vysokoškolských kolejí i domácnostech ctitelů tradičních postupů.
Káva a pohyb k sobě patří. 3 způsoby, jak pomáhá sportovcům. Káva a pohyb k sobě patří. 3 způsoby, jak pomáhá sportovcům.
20. 4. 2016 2 minuty čtení
Šálek kávy dokáže nejen zvýšit výkonnost, ale taky urychlit regeneraci a „rozpustit“ nějakou tu tukovou buňku. Mezinárodní olympijský výbor k ní má taky kladný vztah. Nikdy ale nezapomeňte, že vaše káva by měla být čerstvě (s vykřičníkem) mletá a dobře skladovaná.
Článků na stranu: 12 24 72
z 2

Prohlíželi jste


TULSI (Bazalka posvátná) - bylina
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

TULSI (Bazalka posvátná) - bylina

Dodáme do úterý, 2. 6. 2020
Velká balení:
Malá balení:
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »