+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO kávě

Cold brew Cold brew
17. 7. 2018 1 minuta čtení
Horko k padnutí a Vy už nevíte, čím se osvěžit? Pokud jste milovníci kávy, máme pro Vás tip. Slyšeli jste o cold brew variantě? Nepleťte si to s ledovou kávou. Tady se žádného sirupu, zmrzliny nebo smetany nedočkáte. Zato ale získáte intenzivní a poctivou chuť svého oblíbeného nápoje. Navíc si jej můžete poměrně jednoduše připravit doma.
6. Buďte na ni hodní – chraňte ji před světlem a teplem 6. Buďte na ni hodní – chraňte ji před světlem a teplem
18. 5. 2018 3 minuty čtení
Stačí se zamyslet. Když si dáma koupí luxusní lodičky, nevystavuje je kontaktu se štěrkovou cestou ani na ně necamrá wc čistič. Podobně muž, který si domů přinese nejnovější model motorové pily. Nezanese ji do vlhkého sklepa a nebude s ní řezat betonové sloupky. Lodičky, pila, pračka, auto, dům… všechno potřebuje péči. Je škoda zapomínat, že i tak běžné věci jako potraviny si žádají své.
ManuCafe: Kávová energie na celý rok ManuCafe: Kávová energie na celý rok
21. 3. 2018 3 minuty čtení
Zima je pryč, zima má utrum! Kdo se sněhu a mrazivých květů na oknech nasytil, toho příchod jara potěší. Teplejší a delší dny znamenají ale také víc práce na zahradě, víc chuti proběhnout se parkem, víc diskuzí kolem plánování dovolené…
Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být
17. 3. 2018 2 minuty čtení
Dávno pryč jsou časy, kdy se jediná, v našich končinách dostupná káva jmenovala Standard směs a k mání byla za 12.- Kčs. Vzpomínáte na ten sáček s hnědo-černým potiskem? Jeho majitel obvykle hned po zakoupení mířil k pultíku s velkými mlýnky, obsah sáčku vsypal celý do zásobníku a nechal si věčně se přehřívajícím přístrojem zrnka pomlít. Jaká? To asi věděl málokdo.
ManuCafe: Buďme svěží a v kondici ManuCafe: Buďme svěží a v kondici
9. 11. 2017 2 minuty čtení
Konečně jsou tady dny, kdy každé zvonění budíku vyvolává touhu radostně vyskočit z postele. Kdy je každá večerní mlha příležitostí k romantické procházce. Kdy klid a pohoda vládnou nejen v přírodě, ale taky v každé domácnosti. Ne? U vás se věci mají trochu jinak? Nejvyšší čas postavit na kávu!
4. Když si můžete vybrat, proč nezvolit to nejlepší? 4. Když si můžete vybrat, proč nezvolit to nejlepší?
2. 11. 2017 3 minuty čtení
„Hlavně, ať jsme zdraví,“ přejeme si, kdykoli je příležitost. Přesto je naše zdraví mnohdy to poslední, nač myslíme, když házíme v supermarketu zboží do vozíku. Přitom trend zdravého životního stylu zaplavuje každou domácnost: Měníme bílé pečivo za celozrnné, sladké sycené nápoje za vodu, umělohmotné prádlo za čistou bavlnu.
2. 9x ano čerstvé kávě 2. 9x ano čerstvé kávě
1. 11. 2017 3 minuty čtení
Není to tak dávno, co bylo pití kávy považováno za zlozvyk. Lidé se jí dříve vyhýbali také ze zdravotních důvodů. Doba ale pokročila a vědecký výzkum prokázal, že kvalitní káva má na lidský organismus mimořádně pozitivní vliv. Oddechli jsme si. Teď si kávu dopřáváme s ještě větší radostí. Nejen kvůli vynikající chuti a obsahu kofeinu.
3. Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká 3. Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká
1. 11. 2017 3 minuty čtení
Skutečně krásně popsal francouzský státník a diplomat Charles Maurice de Talleyrand-Périgord vztah tehdejších lidí k tmavému, voňavému moku. Od dob Napoleona se změnila spousta věcí – stále častěji říkáme „nemám čas“, stále méně sdílíme radostné i bolavé okamžiky s blízkými, stále více se sami sobě vzdalujeme. Přesto existuje jeden fenomén, který dokáže zvolnit naše tempo a spojit naše životy.
5. Připravte si kávu na sto způsobů 5. Připravte si kávu na sto způsobů
1. 11. 2017 5 minut čtení
Kdo dá přednost kvalitní plantážní kávě před „no name“ z nejbližšího konzumu, je postaven před nelehkou volbu. Mám ji koupit mletou, nebo raději zrnkovou? Arabicu nebo Robustu? Co s ní budu doma dělat? Musím si pořídit kávovar? Buďte bez obav, všemi úskalími kávomilce vás teď rychle provedeme.
7. Třináct důvodů, proč s námi zůstat 7. Třináct důvodů, proč s námi zůstat
1. 11. 2017 3 minuty čtení
Představujeme si paní ekonomku Veselou, pana doktora Šťastného, studenta entomologie Lásku, babičku šesti vnoučat paní Krásnou. Pracují, biflují skripta, sadí kytky… na stole, parapetě nebo v ruce mají šálek voňavé kávy. Dělá jim den hezčí, přináší chvilky pohody. A kdykoli se napijí, je jim dobře. To je důvod, proč přivážíme kvalitní plantážní kávu. Pro vaše potěšení!
Zelená káva: Mnoho povyku pro nic nebo opravdové kouzlo? Zelená káva: Mnoho povyku pro nic nebo opravdové kouzlo?
27. 8. 2017 3 minuty čtení
Kávička zelená, to je moje potěšení. I když… Nalijme si čisté kávy hned na začátku, zrovna tahle chuť vás nejspíš neokouzlí a barva je také prazvláštní. Tak proč se o ní pořád všude mluví a píše? Inu, je to malý zelený zázrak.
Melu, melu kávu... podruhé Melu, melu kávu... podruhé
9. 8. 2017 3 minuty čtení
V předchozím článku o mletí kávy jsme nastínili nejvýznamnější argumenty, proč si mlít kávu doma. Kromě zmíněné čerstvosti a vhodně zvolené úrovně mletí s ohledem na váš oblíbený způsob přípravy kávy je zde ještě jeden podstatný důvod. Při koupi zrnkové kávy si můžete jednoduše zkontrolovat její kvalitu - tedy barvu a tvar zrníček, případně možnou kazovost.
Článků na stranu: 12 24 72
z 2
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »