+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Zelená káva Brazílie Santos - pouze mletá

Kód: 381
Hodnocení: vynikající, 120 recenzí

Zelená káva se na trhu s hubnoucími přípravky objevila teprve v roce 2012. Dnes zažívá naprostý boom a je po ní celosvětově značná poptávka. Výtažků ze zelené kávy v podobě kapslí nebo tinktur jsou v lékárnách plné regály. My jsme ale přesvědčeni, že nejlépe funguje to, co je přírodě nejbližší. Proto věříme zeleným kávovým zrnkům.

Velká balení:
Malá balení:
497 Kč /1000 g 50 Kč /100 g
Dodáme do čtvrtka, 30. 5. 2024
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Země původu
Země původu:
Brazilie
Odrůda
Odrůda:
Bourbon
Region
Region:
Sao Paulo
Nadm. výška
Nadm. výška:
1300m
Chuť
Chuť:
Zelený čaj
Zpracování
Zpracování:
Mokré

Složení

Arabica 100%

Crema a chuť kávy

Zelená káva chutná trochu jako zelený čaj. Je poměrně jemná, lehce sladká, bez hořkosti nebo výrazného aroma. Při poctivém zkoumání chuťového profilu v ní objevíme i něco z kávy pražené. Lidé si na chuť zelené kávy musí občas zvykat, ale netrvá to dlouho a stává se běžnou součástí jejich jídelníčků. Tato káva nevytváří žádnou pěnu.

Původ kávy

Káva ze slunné Brazílie je proslulá po celém světě. Proto také zelenou kávu vozíme právě odtud, z jihovýchodního regionu Sao Paulo. Farmáři, kteří se pěstování kávovníků věnují, jsou většinou drobní rolníci.

Na výnosech a kvalitě kávy jsou závislé celé jejich rodiny, takže jí poskytují maximální péči. Díky tomu, že plantáže jsou v Sao Paulo rozmístěny na těžko přístupných kopcích, nebývají ošetřovány ani hnojeny průmyslově vyráběnými prostředky. Káva je tak téměř v bio kvalitě.

Plody kávovníků Coffea arabica dozrávají průběžně, takže sklizeň může probíhat takřka nepřetržitě. Červené bobule se trhají ručně a ve velkých pytlech jsou dopravovány na zpracovatelské farmy. Tam se z nich takzvaným promýváním získává zelená káva. Nejprve jsou bobule nasypány do velkých nádrží s vodou a protlačovány plechy, které odstraní dužinu. Kávová zrnka se pak přemístí do kvasných sudů a fermentují. Sušení probíhá nejprve na slunci a pak v sušárnách. Cílem je dosáhnout 10% vlhkosti kávových zrn.
Zelená káva se dále nepraží, zůstává přírodní.

POZOR: Zrnka zelené kávy jsou velmi tvrdá, k jejich mletí je zapotřebí kvalitní mlýnek. Běžně dostupné přístroje může zelená káva poškodit. Proto kávu meleme jen nahrubo. Přípravu nápoje doporučujeme pouhým zalitím mleté kávy vroucí vodou, nebo pomocí french pressu.

Ještě více o zelené kávě najdete zde

Ukázka balení zelené kávy

Naše zelené kávy jsou baleny v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně o chuť a kvalitu. Kvalitní balení zachovává charakter zelené kávy. Zelená káva je vždy v balena hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Návod na přípravu

  1. Na jednu porci nápoje použijte cca 7g kávy (2 kávové lžičky).
  2. Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat.
Chuť a tóny:
Intenzita
Kyselost
Zrno
Zpracovani

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz
Pomozte ostatním při výběru:

8. 6.

Hodnocení: vynikající
Bála jsem se chuti, ale zbytečně... chutná jako mladý hrášek a trochu zelený čaj... ovšem bez hořkosti a trpkosti. :) Jsem zvědavá na výsledky.

6. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je vhodné pít zelenou kávu nalačno pro nastartování metabolismu? Děkuji za odpověď Odpověď Manucafe: Ano, zelenou kávu před jídlem popíjet můžete.

4. 8.

Hodnocení: vynikající
Tato káva mi velmi chutná ráno. moc děkuji za zaslání.

14. 7.

Hodnocení: vynikající
Dnes mi káva v pořádku dorazila. Zrovna mám svůj první šálek na stole a zachutnala mi. Je to nezvyklá chuť. Mně připomíná chuť zralých hrachových lusků z naší zahrádky. Už teď mi ta káva chutná a těším se na výsledky.

8. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, kávu jsem si již objednala, přišla do druhého dne. Chuť je skvělá, jen se chci optat, za jak dlouho jsou znát výsledky. Děkuji

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Tuto kávu si nyní objednávám již po druhé. Chuťově je moc dobrá a díky ní se mi hubne o dost lépe. Vřele doporučuji!

25. 3.

Hodnocení: vynikající
úžasná!Doporučuji všem!

5. 10.

Hodnocení: vynikající
Velký dík za rychle zaslanou zelenou kávu, jsem nedočkavá, protože se po polehávání kvůli dlouhé nemoci už nevejdu do oblíbeného oblečení. Začala jsem s pohybem, a káva snad také trochu přispěje k zeštíhlení. Jak vidím ty ohlasy, zřejmě to nebudou vyhozené peníze. Gabča.

29. 9.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, v mém případě zelená káva odvádí dobrou práci. Bohužel lépe funguje než mi chutná, ale pro svůj dobrý vnitřní pocit jsem ochotná se její chuti přizpůsobit. V každém případě ji doporučuji pít všem. Eva.

20. 8.

Hodnocení: vynikající
Obdivuji, kolik je zde napsané chvály na tuto zelenou kávu. Ale nedivím se, jsem také spokojená, pochutnávám si, cítím se po ní lépe než kávě pražené.

14. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Děkuji za prima zelenou kávu, hodně chvály na ni slíchávám, já přidávám další. Brzy si obědnám další. Teo.

16. 7.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, děkuji za zaslanou kávu, konečně jsem osobně poznal onen zdravý zázrak, který několik lidí z mého okolí tolik chválilo. Dávám jim za pravdu, chuť je dobrá, a cítím se po ní také velmi dobře. Žádné podráždění žaludku jako s kávou klasickou se nekoná, přesto dokáže povzbudit a probrat. Jsem velmi spokojen, a určitě si ji koupím i příště.

13. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Stotožňuji se s ostatními kladnými ohlasy na tuto kávu. I v mém případě zapracovala, konečně se zase cítím dobře v mých oblíbených věcech. Je super !

9. 7.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za opět bleskově zaslanou kávu, kterou jsem neměla objednanou poprvé, a určitě ne naposled. Pijeme ji téměř celá rodina, proto máme větší spotřebu. Její kvalita a zdravotní účinky se na nás kladně odráží, tudíž v jejim pití budeme pokračovat i nadále. Jarka.

1. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, chci poděkovat za zaslanou zelenou kávu, která mi ihned zachutnala, a to je velmi dobře, protože nejsem trožkař a koupila jsem si balení kilové. V její účinnost vkládám velké naděje, protože po letech týrání těla dietami se tukové zásoby nechtějí jen tak vzdát. Na kamarádce vidím, že pít zelenou kávu není zbytečné, proto jsem v ní vložila důvěru také. O výsledcích budu informovat. Tereza.

1. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Super káva, je chutná a funkční. Manželka je spokojená a o něco štíhlejší. Přála si, abych jí obědnal balení další. Rád vyhovím. Pavel.

30. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Není co dodat, káva je výborná a funkční. Až dopiji tuto, vrhnu se na další, vyzkouším některou s příchutí. Ať se Vám daří. Jana.

23. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Káva mi chutná, piji ji denně, a už se začíná projevovat na plošším bříšku. Děkuji za rychlé zaslání a přibalené informace o této kávě. Kamila.

11. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Zelená káva Brazíiie Santos se stala po měsíci přivykání na její specifickou chuť součástí mého života. Další zelené s příchutí jsou možná také chutné, já ovšem nechci pokoušet zvyk, a zůstanu u této. její blahodárné účinky zaznamenal především můj žaludek, který je poslední léta poněkud citlivý na kávu klasickou, praženou.

9. 6.

Hodnocení: vynikající
Po mých asi dvouměsíčních skušenostech s touto kávou se už nedivím tomu množství kladných ohlasů. Je opravdu suprová jak chuťově, tak i její účinky fungují. Kávě tleskám.

5. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Po tolika kladných recenzích nevím, co ještě dodat. Jedině svůj souhlas, a přání, ať vám obchody jdou.

5. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Se zelenou kávou jsem spokojen, chutná mi, a cítím se po ní velmi dobře. Jelikož mi na ni chodí partenrka, brzy budu potřebovat další dodávku tohoto drahocenného moku. Adam.

4. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím. U mně tato káva funguje lépe, než některé doplňky stravy z lékárny, které jsem vyzkoušela ,poblázněná sliby z televizních reklam. Jen jsem zbytečně utratila spoustu peněz. Zelená káva mi dává jistotu přírodního produktu bez vedlejších účinků, povzbudí, zažene hlad a chuť, protože samotná je velmi dobrá. Marcela.

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Co do chuti mám raději kávu praženou, ale tato, jak cítím, funguje. Koupím si ji opět.

1. 6.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za zaslání zelené kávy, dotazila brzy a v pořádku. Chuť je v pohodě, takovou jsem očekával, nemám s ní problém. Až balení spotřebuji, určitě si objednám další. S pozdravem - Slávek.

28. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Děkuji za úžasnou zelenou kávu, díky níž se opět vejdu do svých oblíbených kalhot. Zpočátku jsem se k avizovaným účinkům kávy stavěl skepticky, ovšem to se změnilo. Doporučuji!

28. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
O téhle kávě jsem hodně slyšela, jak je zdravá atd...., jen jsem na ni dlouho nemohla narazit. Zachránil mně váš obchod, kde jsem objevila spoustu drahocenných káv i čajů. Z toho výběru se mi až točí hlava, každý z produktů je něčím originální, a já bych je ráda ochutnala všechny. Pro začátek jsem si koupila onu zelenou kávu, a jsem její chutí mile překvapena. Ivona.

25. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
O kladech zelené kávy je v ostatních recenzích řečeno už mnoho, jsem jí také ohromena, takže se k ostatním alespoň připojuji. Mému oblíbenému obchodu přeji mnoho úspěchu. Jana.

21. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, nečekal jsem to, ale tato káva skutečně dokáže potlačit pocit hladu, a přispět k štíhlé postavě. Navíc pročistí organismus a dodá cenné látky. Pro mně je toto velmi cenný produkt, na který nedám dopustit.

19. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Káva byla dárkem manželce, velmi si ji přála. Vidím na ní spokojenost, na zvláštní chuť si rychle zvykla. Takže děkuji za rychlé dodání a rady ohledně této kávy. Lukáš.

18. 5.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, měl jsem v úmyslu vyjádřit se pochvalně k Zelené kávě Brazilie Santos, ale když vidím ostatní recenze, jen bych se opakoval. Takže se ke všem kladným připojuji.

14. 5.

Hodnocení: vynikající
Velice si pochvaluji váš servis, dodávku do dvaceti čtyř hodin od objednání. Vaše kávy i čaje jsou výborné, a já neváhám doporučovat váš obchod po celé rodině, a známých. Přeji, ať vám to i nadále šlape.

12. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, už několik zelených káv od vás jsem ochutnala, a tato je také jedinečná. Jsem ráda, že nabízíte i mletí, můj starý mlýnek by ji nezvládl.Děkuji.

6. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Tato káva je výborná věc.Nevěřila jsem že se mnou něco zmůže, ale je to tak, mám šest kilo dole. Hurá!!!

6. 5.

Hodnocení: vynikající
Nechala jsem se přemluvit kamarádkou, abych také vyzkoušela tuto vaši kávu. Nevěřila jsem, no těď už je tomu jinak. Já jsem skutečně zhubla pár kil, a rozhodla jsem se pokračovat.Děkuji za váš úžasný obchod.

5. 5.

Hodnocení: vynikající
Zdravím všechny milovníky zelené kávy.Připojuji se ke všem kladným ohlasům na tuto kávu, je výborná jako pomocník při hubnutí, za tím si stojím. Někteří známí nad její chutí ohrnují nos, ale jelikož není pražená, nemohou přece očekávat tradiční chuť! Její bohatství je v jejich účincích, a jemné chuti.

25. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, měla jsem potřebu se podělit o svůj názor na zelenou kávu, ale jak vidím ostatní recenze,tak už nemám co dodat, přidávám se tedy k ostatním. Spokojená Hanka.

24. 2.

Hodnocení: vynikající
Děkuji vám za dodávku kávy, přišla mi nečekaně brzy a v pořádku.Nemohu kofein, tak jsem chtěl vyzkoušet jak chutná káva zelená. Zpočátku mi kávu ani moc nepřipomínala, zvykal jsem si pomalu, ale nyní už popíjím s chutí. Je zdravá, a to je hlavní.Jarda.

13. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Mamince jsem koupila k narozeninám zelenou kávu Brazilii santos. Je sní spokojená, pochutnává si. Ráda budu u vás nakupovat i nadále.Děkuji.

13. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, koupila jsem si u vás tuto zelenou kávu, a jelikož mi zachutnala a zároveň jsem spokojena s rychlou dodávkou, chtěla jsem vám napsat své uznání. Ale vidím, že stačí se souhlasně připojit k vyjádřením ostatních recenzentů.

3. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Mohu jen souhlasit se slovy chvály vašich zákazníků,je skutečně výborná i přes to, že není pražená.

29. 1.

Hodnocení: vynikající
Jsem moc ráda, že jsem objevila váš obchod, napoprvé jsem zkusila tuto brazilskou kávu, jsem mile překvapena její příjemnou chutí.Doporučím vás dále.

10. 12.

Hodnocení: velmi dobrá
Káva je super a dodání proběhlo také úplně hladce, nemám co vytknout.

8. 12.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, káva mi chutná, i když běžné druhy mi moc nejdou, když si ji osladím kapkou medu, tak je nejlepší.

10. 11.

Hodnocení: vynikající
Sice je tu recenzí už dost, ale myslím, že tahle káva, a hlavně tento obchod, zaslouží pochvalu, tak chválím... :)

20. 10.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, mohu se zeptat, jak přesně připravit kávu? V případě, že si objednám namletou, příprava je stejná jako u klasického "Turka"? Zalít a pít, nebo je potřeba přecedit? Děkuji za odpověď.

20. 10.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, zelená káva se připravuje tak, že si dáte 1-2 lžičky namleté zelené kávy do hrnečku, zalijete horkou vodou a necháte 5-10 minut lůhovat. Poté kávu předsedťe a popíjejte pouze nálev.

9. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Tak se dohadujeme v práci s chlapama, co že nám to připomíná a každý to vidí jinak... Každopádně je to hodně zajímavý zážitek a už tomu přicházejí na chuť i dělníci, co nám opravují barák, tak ji radši schováváme.

9. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Nejlepší, nejlepší zelená káva co jsem pil :)

29. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Dnes jsem udělala další objednávku a už se nemůžu dočkat až nám to doručí, jsem především milovníkem čajů, ale tato káva mě přesvědčila, že bych měla vyzkoušet něco nového :)

28. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Nejlepší zelená co jsem pila, navíc ji v pohodě připravím i v Mokakávovaru, takže super :)Už jsem ji vařila i našim a ti i když se nejdřív šklebili, čím je to chci otrávit pak museli uznat, že je to něco!

28. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Vy jste dobří, vážně, nikde si nepochutnám na kafíčku, tak jako doma, když si uvařím to vaše. Ještě, že mi vás dcera našla. Mějte se!

26. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Zvláštní chuť, ale zvykám si :)

26. 8.

Hodnocení: vynikající
Vážně dobrá, teď ji učím pít i rodiče :)

26. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
První šálek tohodle kafe byl výzva, ale od druhého šálku nemám nejmenší problém a cítím se po něm skvěle.

12. 8.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,nyní jsem v důchodu a mám fůru času.Moje objednávka je u Vás první avšak né poslední.Váš zájem je perfektní a popis o kávě, hlavně o přípravě mě naprosto přesvědčila,že jste obchod,který jsem hledala.Dost chválení,ale zasloužíte si ji.Přeji Vám mnoho spokojených zákazníku jako jsem já.Krásný den.Jaruška

1. 8.

Hodnocení: vynikající
Zdravím vás z Prahy. Tak dobrou zelenou kávu, jako jsem koupil u vás, jsem tady nikde nesehnal. Máme tady spousty kamených obchodů ze zdravou výživou a nebo přímo kafatérie, ale až na doporučení od přátel na váš obchod jsem se dobral k opravdu kvalitní kávě. Díky Karel

1. 8.

Hodnocení: vynikající
Jsem další v řadě, kdo chce jen a jen chválit. Kávu máte vynikající, služby bezkonkurenční a výběr téměř nekonečný. Myslím, že uspokojíte každého zákazníka a u mě se vám to povedlo také. Dušan

1. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím, káva nám byla dodána v pořádku, je moc dobrá a doporučuji ji dál všem, kdo chtějí zhubnout. U mě to začlo fungovat po měsíci. Přidala jsem samozdřejmě trochu víc pohybu a míň sladkostí, ale díky zelené kávě jsem i tak neztratila energii na každodenní povinosti. Dana

23. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Velice dobrá káva i když je nepražená. Jsem moc ráda, že jsem ji u vás sehnala a ještě k tomu za tak příznivou cenu. Kamila

23. 7.

Hodnocení: vynikající
Tak káva přišla naprosto v pořádku a je vynikající. Piju jí už dlouho, snad od té doby, co přišla na trh. Funguje bezvadně, jen to chce si po čase pořídit nový šatník, ale to už je o jiném obchodě ;-).Díky moc. Iva

22. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli se může nápoj zelené kávy sladit. Dekuji

18. 7.

Hodnocení: vynikající
Káva je vynikající, vaše služby taky a to je přesně ta kombinace, která mi vyhovuje. Přeji Vám, ať máte spoustu zákazníků a já mám pořád kde objednávat tuto kvalitní a dobrou kávičku. Jana

18. 7.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za zaslání zelené kávy. Přišla perfektně zabalená a je moc dobrá. Doporučuji i ostatním. Michal

15. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Objednávám si tuto kávu u Vás už nějakou dobu a jsem moc spokojena. Sice se nevážím ,ale oblečení je nějak podezřele volnější. Budu v pití pokračovat i nadále. Díky ;-) Žaneta

14. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, zelená káva mě překvalila svou chutí, je to úplně něco jiného, ale po čase jsem si zvykl a teď už ji piji s radostí. Vyzkoušel jsem i jiné, ale nakonec jsem zůstal u této. Vyhovuje mi nevíce. Díky za tuto možnost výběru a rychlé doručení. Petr

10. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Jsem s tímto obchodem nadmíru spokojena. Káva je výborná, balíček přišel včas a vše bylo perfektně zabaleno. Za mě známkuji jedničou s hvězdičkou. Michaela

9. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, hlásím, že kávička došla v pořádku a je vynikající. Budu si u vás určitě objednávat i dále. Děkuji také za bezvadnou obsluhu a hlavně informaci ohledně mletí této extra tvrdé kávy. Kamila

8. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Krásný den Vám přeji a děkuji za výbornou zelenou kávu, kterou jsem si tady objednala. Byla zabalena ve znovuuzaviratelném sáčku a to je super, protože si ji můžu vozit i na chalupu, kde jsem v létě víc než doma. Váš obchod se mi moc líbí a budu tady objednávat i nadále. Klára

8. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, díky za rychlé a jako vždy bezproblémové dodání mé oblíbené zelené kávy. Váš obchod doporučuji i ostatním, protože se s vámi dá na všem domluvit a vždy jste vstřícní i k specifickým požadavkům zákazníka. Dorou zkušenost mám nejen já, ale i pár lidí z mého okolí. Jen tak dál a hodně úspěchů vám přeji. Míša

8. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Kávu jsem objednal manželce a ta je moc spokojená. Redukuje váhu kvůli cukrovce a tato káva se slučuje s tímto onemocněním. Jsme moc rádi, že jsme ji tady objevili v přírodní podobě a né coby nějaké doplňky, kterých je plný internet. Jarek

19. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, také se musím přidat k řadě díků předemnou. Káva je dobrá, balení super a dorůčení rychlé. Objednávat u vás je vždy bez nejmenších problémů a jediné s čím "bojuji" je výběr, protože máte spoustu dobrůtek, které mě lákají k ochutnání. Míša

19. 6.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, chtěl bych taky poděkovat za dobrou zelenou kávu. Objednal jsem si ji na popud kamarádky, která ji pije už delší dobu a nenápadně a jistě se jí mění postava. Nebyla to jediná káva, kterou jsem si u Vás objednal, mám rád i klasické černé kávy a ty máte taky nadstandartně kvalitní a vynikající. Přemek

19. 6.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za kávičku, je vynikající i když jiná než pražná káva. Chce si to jen zvyknout. Rozhodla jsem se trochu zformovat do plavek a káva mi pomáhá nejen v hubnutí, ale taky v dodání energie před sportem, nebo, když jsem unavená. Díky Alexandra

10. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Hlásím, že káva funguje. Piji ji už čtvrtý měsíc a myslím, že mi pomohla jako doplněk ke cvičení a dietě. Zvykl jsem si na ni a budu tedy pít i nadále a vám tím chci poděkovat za kávu i perfektní služby, které mi jako zákazníkovy poskytujete. Objednávky chodí na druhý den a vždy v perfektním balení. Jiří

10. 6.

Hodnocení: vynikající
Zelenou kávu jsme si objednaly se sestrou a mamkou a jsme spokojené. Moc se nám líbí váš obchod. Je přehledný a vše je dobře popsané. Taky se u vás jednoduše objednává a zboží přišlo velice rychle. Děkujeme a rádi se vrátíme pro další ochutnávky nejen kávy, ale i čajů. Bohumila

10. 6.

Hodnocení: vynikající
dobrý den chtěla bych se prosím zeptat zda užívání zelené kávy může i kojící matka mám 13 měsíčmí dítko kojim hlavně přes noc přes den už by to šlo odbourat velice děkuji.kamila

5. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, zelená káva prý umí téměř zázraky s nadbytečnými kg, tak jsem si ji také objednala a ať už něco zhubnu, nebo ne, každopádně se vždycky těším na svůj šálek. Jsou lidé, kterým nechutná, ale já jsem si ji zamilovala právě pro tu chuť. Přát vám hodně zákazníků je asi zbytečné, protože vidím tu spoustu ohlasů nademnou a rozhodně nejsem jediná o kom vím, že si objednává právě z vašeho obchodu. Martina

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Káva je výborná, je jemné chuti a zdaleka né tak hořká jako pražená káva. Balíček přišel rychleji než jsem čekala a každá jednotlivá položka byla zabalena s super sáčcích. Můžu jen a jen chválit. Jitka

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Zdravím vás, byla jsem přesvědčena kamarádkou, abychom si společně objednaly zelenou kávu. Neustále na mě vyskakovaly reklamy od různých firem, ale když jsem si přečetla nabídku od vás a co píší ostatní zákazníci, vyhráli jste na plné čáře. Kávu pijeme teprve chvilku a tak nemohu objektivně hodnotit její ůčinek, ale kávu amareto,kterou jsem si jen tak na zkoušku přihodila k objednávce musím pochválit. Určitě si ještě objednám nějakou další a vyzkouším i zelený čaj. Díky Lenka

3. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Než jsem si u vás objednala tuto kávu, poctivě jsem přečetla spoustu jiných nabídek a recenzí. Váš obchod mi vyšel jako jednoznačně nejlepší, což můžu potvrdit. Káva je dobrá, rychlost dodání bezkonkurenční a balení perfektní. Až se vrátí syn, sedneme si spolu a určitě vybereme i nějaké další kávy jak pro nás, tak pro naše návštěvy. Děkuji a budu se těšit na příští spolupráci. Dáša

3. 6.

Hodnocení: vynikající
Káva nám přišla v perfektním zaviratelném sáčku a je dobrá jako vždy. Kudy chodím, tudy o vás mluvím a doporučuji vás pro kvalitní zboží a příjemné jednání s vámi. Díky Broňa

3. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím vás a děkuji za rychlé,bezproblémové doručení mé objednávky. Tato káva mě zaujala,protože jinou, než praženou jsem zatím nepila. Je to moc fajn, že u vás si člověk může vyzkoušet téměř všechno. Jsem vašim stálím zákazníkem a hodlám i nadále zůstat. Jistě i několik dalších lidí se stalo vyšimi odběrateli na můj popud, protože mám ráda korektní jednání a nejvyšší možnou kvalitu kávy. Dík Lucie

3. 6.

Hodnocení: vynikající
Taky jsem neodolal reklamě na zelenou kávu a objednal. Káva je to zajímavá, chuťově jiná než klasika, ale dobrá. Piji ji třikrát denně a těším se na účinky. Jinak jsem si objednal i pár čajů a jsou exkluzivní. Vysoká kvalita za nízkou cenu, ale narozdíl od re-klam, mě nikdo neo-klam-al. Chci tím říct, že jinde už kupovat nehodlám. Ať se vám daří. S.

3. 6.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za zelenou kávu, dorazila v naprostém pořádku a v praktickém sáčku, krerý ji chrání od úniku aroma. Káva má jemný "ocásek" po zelenině. Ostatní v práci už mají nějaké to kg dole a tak jsem na řadě i já. S pozdravem Eda

3. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, objednala jsem si tuto kávu na zkoušku a jsem zvědavá, jak bude fungovat. Nějaké to kilo dolů by mi vůbec nevadilo, zvláště před létem. Všude je teď spousty reklam právě na tuto kávu, ale u vás již objednávám dlouho klasické kávy a vždy bylo vše v nejlepším pořádku. Kávy kvalitní a moc dobré a tak jsem se na vás obrátila i v tomto případě. Jinak děkuji i za minulé bezchybné dodání objednaného zboží a přeji vám i nadále tak vysoký standart, jakého se stále držíte. Petra J.

2. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Děkuji za super balení zelené kávy. Objednávka dorazila neskutečnou rychlostí a zaujalo mě balení, které se dá znovu uzavřít. Váš obchod určitě doporučuji a ještě jednou děkuji. Dáša

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Zdravím vás z Prahy a děkuji za další dodávku zelené kávy. Pomalu začínám pozorovat lehlý úbytek na váze a těším se jak to půjde dál. Některé holky od nás z práce ji už pijí déle a jsou nadšené. Rozhodla jsem se, že ochutnám i ochucené varianty a nějaký ten čajíček. Market

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Dodání rychlosti blesku, ale chuť kávy mě zaskočila. Co by člověk neudělal pro své zdraví. Musím ale podotknout, že krom dlouhodobějších účinků viditelných na těle, mě drží u pití této kávy také příliv energie, který nastane po vypití. A to se v dnešní uspěchané době opravdu hodí. Alice

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Dala jsem se na hubnutí a rozhodla se tento proces podpořit právě zelenou kávou. Byla jsem příjemně překvapena chutí této kávy, která je pro mě daleko přijatelnější než chuť klasické pražené kávy. Jsem teprve v začátcích, tak nemůžu napsat počet cm a kg, ale rozhodně jsem spokojena i s rychlosti dodání a formou balení. Děkuji Nikol

27. 5.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, jsem příjemně překvapena z chuti této kávy. Popravdě nemám kávu jako takovou- praženou moc ráda, protože mi připadá hořká a jako zdravě se stravující člověk nejsem příznivce doslazování čehokoli. Nicméně tato káva je naprosto odlišná a dá se v pohodě pít stejně jako bylinkové čaje. Četla jsem o jejich blahodárných účincích na mnoha servrech a tak jsem ráda za tuto pro mě schůdnou variantu. Díky Jana

27. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, chci touto formou poděkovat za další várku zelené kávy. V kombinaci s cvičením jsou výsledky ohromující, proto si ji budu objednávat, pít a doporučovat ostatním i nadále. Děkuji Andrea

26. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,chci poděkovat za rychlé dodání objednané kávy.Pila jsem ji už dříve,ale u nás v krámě stojí víc. Mám pocit,že tato káva-od vás-je o něco silnělší a účinější. Děkuji a příště vyzkouším i nějaký ten čaj. Bára

26. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Káva dorazila v nejlepším pořádku a měla překvapivě výbornou chuť. Kamarádka mě od ní zrazovala, že se nedá pít, ale měla ji odjinud. Divila se, že může být takový rozdíl mezi zelenou kávou a zelenou kávou. Příště si bude objednávat spolu se mnou, alespoň budu mít poštovné za polovic. Gabka

22. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, tuto kávu jsme si objednaly v práci a poctivě ji pijeme. Je moc dobrá a už jsou vidět výsledky. Doporučuji všem, co chtějí s váhou dolů.

27. 3.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, kávu piji již 14 dnem, všichni zde vyzdvihují hubnoucí účinky zelené kávy, které jsou určitě nepopiratelné, i já je pozoruji. Já bych tady chtěla vyzdvihnou i to, že je velmi účinným pomocníkem pokud Vás trápí žlučník. Trpěla jsem bolestmi od žlučových kamenů, teď jsem v naprosté pohodě a dokonce mohu jíst cokoliv. Piji dva šálky denně a je to úleva.

7. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
O působení zelené kávy se říkají různé věci.Pro mě je důležité pouze to,zda můžu díky ní zhubnout.Já jsem zhubla a to celkem hodně, takže pro mě je zelená káva skvěláááááááá.

7. 3.

Hodnocení: vynikající
Zelená káva je výborná pro lidi, kteří mají nadváhu, nebo jsou obézní a kterým se nepodařilo zhubnout pomocí tradičních metod, nebojte se a věřte, i Vám pomůže jako pomohla dalším lidem co znám, držím pěsti všem.

6. 3.

Hodnocení: vynikající
Přípravek užívám 6dnů a shodila jsem 2kg,to je skvělé.Cítím,že mám více energie, raduji se z každých maličkostí,mám dobrou náladu, mé okolí mě nepoznává,jsem šťastná.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
Kávu jsem obdržela na druhý den po objednání, jsem ráda, že jsem objevila Vaše stránky, káva je chutná, doporučila jsem jí i kamarádce.

4. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Dnes již šestým dnem užívám Vaší kávu, cítím se skvěle, moje váha se snížila o 2 kg, zkuste si to také a dáte mi za pravdu, zelená káva Vám změní život k lepšímu pocitu, opravdu to funguje.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
Právě jsem si jí objednala - dííííííky

4. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Tuto zelenou kávu mí doporučil jeden můj známý, který jí už delší dobu používá a je s ní velmi spokojen, tak se také těším na výsledky používání.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
Celý život bojuji s nadváhou, proto jsem zvědav na účinky této doporučované kávy,těším se na výsledky.

2. 3.

Hodnocení: vynikající
Je to super,piji tuto kávu od ledna a vypadám a hlavně cítím se skvěle,nevzdávejte to hned na začátku,musíte si zvyknout na chuť,díky za nabídku

26. 2.

Hodnocení: vynikající
Ano, tato káva je vskutku úžasná, moje kamarádka se potýká s nadváhou snad co jí znám a popíjením této kávy již shodila 3 kg, vypdá tak spokojeně, moc jí to přeji.

26. 2.

Hodnocení: vynikající
Už nějakou dobu sleduji různé novinky na hubnutí, proto jsem si jí taky objednala, a opravdu to funguje, nejedná se o žádnou reklamu, nemusíte se obávat, přesvědčíte se sami na sobě, přeji hodně štěstí, já jsem moc spokojena, co nejdříve budu objednávat ať mám raději něco v zásobě, poslední dobou je po této kávě velká sháňka.

25. 2.

Hodnocení: vynikající
Obdržela jsem od Vás již namletou zelenou kávu,opravdu voní po zeleném hrášku, zvykla jsem si na její vůni, ale důležité přeci jsou výsledky a ty teda jsou - moc děkuji, cítím se skvěle. Přátelé, neváhejte a skutečně si tuto kávy objednejte, výsledek Vás překvapí, jako mě.

25. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
To všechno co se píše o zelené kávě je pravda.Zdá se to neuvěřitelné, nemáte pocit hladu, zelená káva Vám pomůže změnit život k lepšímu.

21. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, jsem ráda, že jsem objevila Vaše stránky a ráda si u Vás objednám zelenou kávu, slyšela jsem o ní v poslední době samé dobré vlastnosti a u nás v kamenném obchodě jí zatím nevedou, už se těším.Děkuji za brzké vyřízení mé objednávky, mějte se hezky.

18. 2.

Hodnocení: vynikající
Má kamarádka si u Vás objednala kávu, pije jí 2x denně asi 14 dnů a už má 2kg váhy dolů bez jakékoliv diety, skutečně to zabírá a proto i já si ještě dnes u Vás udělám objednávku, děkuji předem za vyřízení.

15. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, moc Vám děkuji za zásilku kávy a už se těším na výsledky, všude slyším jen samou chválu, mějte se moc hezky.

14. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, kamarádka mi dala ochutnat Vaší dodanou kávu, chutná výborně a proto si ještě dnes u Vás udělám objednávku, děkuji předem za dodaní zboží.

13. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, na vašich stránkách jsem objevil vámi nabízenou zelenou kávu, jsem šťasten, protože jsem jí nemohl nikde v obchodě sehnat, ihned objednávám a to celé jedno kg.

7. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vzhledem k tomu, že zelená káva obsahuje vysoké procento kofeinu, tak bych Vám zelenou kávu v těhotenství ani při kojení nedoporučovala. S pozdravem Biskupová Petra

6. 2.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,smí se zelená kává užívat v těhotenství, či nikoliv? Děkuji L.

14. 1.

Hodnocení: vynikající
Obsahuje zelená káva kofein a kolikrát denně se může pít ?

14. 1.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zelené zrno kávy obsahuje kofein, dá se říct, že možná trošku více než zrno pražené, protože pražením káva trochu kofeinu ztrácí. Není definováno kolik šálků zelené kávy by se mělo pít denně. Záleží kolik šálků kávy denně pijete. Doporučovala bych asi 3 šálky denně. S pozdravem Biskupová Petra

29. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz o naší zelenou kávu. Kávu Vám můžeme poslat namletou k přípravě nápoje, jak je uveden v detailu kávy. Stačí do poznámky v objednávce připsat, že chcete kávu umletou. Kávu umeleme nahrubo, aby se dal z kávy připravit potřebný výluh. Pokud budete potřebovat další informace, klidně zavolejte nebo napište. Těšíme se na Vaší objednávku. Petra Biskupová

26. 11.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, chtěla bych si objednat zelenou kávu Brasilia Santos, je možné si ji od Vás nechat poslat již namletou? Děkuji za odpověď. S pozdravem Boháčová Markéta.

Nejprodávanější příslušenství k tomuto zboží

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


BRAZÍLIE SANTOS NY2 SSFC 17/18 zrnková káva
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

BRAZÍLIE SANTOS NY2 SSFC 17/18 zrnková káva

Horká Brazílie dává světu nejen famózní fotbalisty, nerostné suroviny a příležitost obdivovat kulturní památky. Je také zemí, která se proslavila vývozem mimořádně kvalitní kávy. Stoprocentní arabika Santos NY2 patří mezi klasiku, která se nikdy neomrzí. Kdo by odolal čokoládě a oříškům? Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
Mletí:
530 Kč /1000 g 53 Kč /100 g
Čerstvě upražíme a dodáme do čtvrtka, 30. 5. 2024

Zelená káva Kolumbie Supremo Medelin - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva Kolumbie Supremo Medelin - pouze mletá

Vysokohorské plantážní kávy stojí na žebříčku popularity velmi vysoko. Ani v případě zelené kávy tomu není jinak. Stoprocentní arabika z kolumbijských plantáží Villa Maria nikdy nezklame. Když ji neupražíme, zůstane v ní vyšší koncentrace zdraví prospěšných látek. A ty nám pomohou v hubnutí, boji s bakteriemi i špatnou náladou. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
618 Kč /1000 g 62 Kč /100 g
Dodáme do čtvrtka, 30. 5. 2024

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá

Vyzbrojte se do nekompromisního boje se špeky, celulitidou a toxiny! Zelená káva Super štíhlá linie je nejsilnější, speciálně připravená směs vybraných kávových zrn. Má dvakrát tolik kyseliny CGA a dvojitý obsah kofeinu než běžná káva. Unikátní spojení CGA a kofeinu maximalizuje spalování tuků, zabraňuje jejich ukládání a skvěle detoxikuje! Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
852 Kč /1000 g 85 Kč /100 g
Dodáme do čtvrtka, 30. 5. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »