+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIO10 důvodů pro naši kávu

1. Certifikace dTest

Naše obchodní podmínky jsme převzali od dTest, o.p.s. Zvolili jsme variantu 3 hvězdiček, která je ve vztahu ke spotřebitelům vstřícnější než je zákonný standard.

2. Vlastní import kávy

Prémiové plantážní kávy přímo dovážíme a pražíme z těch nejlepších plantáží, a proto si naše kávy zachovávají jedinečnou chuť, charakter a aroma. Vždy čerstvá zrnková káva.

3. Naše káva je vždy čerstvá

Naši kávu nikdy nepražíme na sklad. Vždy pražíme až na základě objednávek našich zákazníků. Kávy pravidelně dovážíme jen v potřebném množství. Proto nikdy našim zákazníkům neprodáváme staré kávy. Zcela si uvědomujeme, že káva má svůj vrchol kvality v prvním týdnu po upražení a vše tomu přizpůsobujeme. Vždy 100% dbáme na to, aby byly kávy správně uchované a skladované.

4. Zpracovali jsme již tuny kávy

Od roku 2006 jsme našim zákazníkům dodali již přes 30.000 kg prémiové plantážní kávy. 

5. Doprava ZDARMA

Pokud si objednáte nad 1000 Kč, tak Vám uhradíme dopravu až k Vám.

6. Unikátní druhy aromatizovaných káv podle vlastních receptur

Naše aromatizované kávy jsou míchány a připravovány podle našich vlastních receptur. Vždy vytváříme takové směsi, aby zde byla vyváženost kávy a aroma. Jde nám o nejlepší kvalitu, chuť, vzhled a vůni. Používáme jen kvalitní olejová aromata, které jsou zásadotvorné povahy a při dlouhodobějším pití nezpůsobují pálení žáhy. Tato aromata mají rovněž mnohem delší trvanlivost a nevyprchají. Zásadně nepoužíváme lihová syntetická nebo přírodně identická aromata!

7. Vlastní pražírna kávy

Kávy si sami pražíme a můžeme tak díky tomu zajistit nejlepší a stálou kvalitu.

8. Záruka vrácení peněz

Vrátíme Vám peníze pokud s naší kávou nebudete spokojení! 

9. V naší kávě najdete jen celá a stejnoměrně upražená zrna

Díky tomu, že nakupujeme pouze prvotřídní kvalitu zelené kávy přímo z plantáží, můžeme garantovat výslednou kvalitu upraženého zrna. V našich kávách nikdy nenajdete rozbitá nebo poloviční kávová zrna či dokonce jen slupky. Samozřejmostí je, že jsou kávová zrna vždy stejnoměrně upražená.

10. Kvalitní balení, které zachovává charakter kávy

Zrnková káva má oproti mleté kávě výhodu v tom, že po otevření neztrácí rychle své aroma. Naše káva je balena v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně ochuť a kvalitu. Skutečnou čerstvost naší kávy si můžete ověřit i díky ventilu, který uvolňuje plyny vzniklé brzy po pražení. Kvalitní balení, které zachovává charakter kávy. Káva je vždy v balení hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »