+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOJemen káva

Jemen si nárokuje jedno velké kávové prvenství. Lahodná zrna totiž produkuje přes 500 let a můžeme tak říct, že stojí za zrodem kávového průmyslu. Kvalitní kávu pěstují místní farmáři například na terasách, což je velmi tradiční způsob. Z toho lze odvodit, že i když se ve světě kávy leccos mění, v… celý popis

Filtrovat podle parametrů

Skupina neobsahuje žádné položky.

Jemen káva

Jemen si nárokuje jedno velké kávové prvenství. Lahodná zrna totiž produkuje přes 500 let a můžeme tak říct, že stojí za zrodem kávového průmyslu. Kvalitní kávu pěstují místní farmáři například na terasách, což je velmi tradiční způsob. Z toho lze odvodit, že i když se ve světě kávy leccos mění, v Jemenu zůstávají při starém. Díky tradičním postupům zůstává jemenská káva pořád špičková a navíc unikátní.

Plody kávovníků se nepromývají, jak bývá obvyklé, ale suší na střechách domů a pak ručně čistí. Káva je chuťově velmi vrstevnatá, květinová, s tóny čokolády, aroma dřeva a kadidla. Ani odborníci se neshodnou, zda je to zásluha vysokých nadmořských výšek, ve kterých keře rostou, malého množství srážek, kterého se jim dostává, nebo prastarých odrůd kávovníků. Jisté je jen to, že káva z Jemenu patří k vysoce hodnoceným a bedlivě sledovaným.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »