+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOHavaj káva

Havaji se neřekne jinak než Perla Pacifiku. Nedivíme se. Divoká příroda, nádherné pláže, vysoké hory a teplý oceán lákají turisty a dobrodruhy z celého světa. Za vysokou kvalitou a jedinečným chuťovým profilem havajské kávy hledejme tradici rodinných farem i podmínky, ve kterých vyrůstá. Rána… celý popis

Filtrovat podle parametrů
zobrazeno 1 - 1 z 1

HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva

Plantáže jsou malé, ale je jich hodně. Káva je z nejluxusnějších na světě a patřičně vzácná. Kávovníky pocházejí z Brazílie, ale na Havaji plodí náramně. Dokonalou arabiku ze západní části Havajských ostrovů nejlépe popíšete až po ochutnání. Vysoce intenzivní zážitek korunuje kompozice květin, manga a čokolády. Káva Hawaii Kona Hula Daddy stojí na světové špici. Je zkrátka exkluzivní. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
Odesláním hlídacího psa souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Produktů na stranu: 12 24 72

Havaj káva

Havaji se neřekne jinak než Perla Pacifiku. Nedivíme se. Divoká příroda, nádherné pláže, vysoké hory a teplý oceán lákají turisty a dobrodruhy z celého světa. Za vysokou kvalitou a jedinečným chuťovým profilem havajské kávy hledejme tradici rodinných farem i podmínky, ve kterých vyrůstá. Rána bývají slunečná, odpoledne oblačná; lehký vánek a vulkanická půda bohatá na minerální látky dopřávají kávovníkům vše, co podporuje zdravý růst a báječnou úrodu.

Káva z Havajských ostrovů vyniká harmonickou chutí a silnou, mnohovrstevnatou vůní. V jednom šálku tak najdete jak ovoce a květiny, tak třeba čokoládu nebo koření či dřevo.

Ačkoli lze kávu na Havaji sklízet po celý rok, nejvyšší produkce dosahují keře mezi srpnem a prosincem. Statistky uvádějí, že Havajané provozují kolem osmi set farem na čtyřiceti různých ostrovech. Káva je natolik populární, že v některých případech nahradila cukrovou třtinu a ananas.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »