+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - ZÁZVOR - pouze mletá

Kód: 695
Hodnocení: vynikající, 22 recenzí

Zelená kávová zrnka ze středoamerických plantáží a sušený kořen zázvoru od asijských pěstitelů. Báječná kombinace dvou chutí a mnoha účinků – pomáhá shazovat nežádoucí kilogramy, zvyšuje imunitu, detoxikuje, mírní chuť k jídlu a funguje jako silný antioxidant. Zázvorovou Super štíhlou linii si zamilujete po prvním ztraceném faldíku. Pouze ve verzi: MLETÁ

Velká balení:
Malá balení:
955 Kč /1000 g 96 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Odrůda
Odrůda:
Mix
Region
Region:
Mix
Nadm. výška
Nadm. výška:
mix
Chuť
Chuť:
Zázvor
Zpracování
Zpracování:
Mokré

Složení

Sušený zázvor, Arabica

Crema a chuť kávy

Chuť zelené kávy je pro někoho příjemná, jiný si musí chvilku zvykat. Popsat ji můžeme jako jemnou, mírně nasládlou a trochu kyselou. Přidáním zázvoru získává káva atraktivní kořeněnou stopu. Zelená káva po zalití vodou nevytváří žádnou cremu.

Původ kávy

Vysoce jakostní zelenou kávu dovážíme ze zemí Střední Ameriky. Jedním z důvodů jsou skvělé vztahy, které jsme navázali s místními rolníky, druhým pak metoda zpracování kávy. Středoameričtí majitelé kávových plantáží totiž dávají přednost takzvané mokré technologii neboli promývání. Jde o finančně a časově celkem náročný proces, na jeho konci je ale velmi svěže chutnající káva s ovocně až květinově zbarveným aroma. Chuť je dána fermentací ve vodě a také téměř okamžitým odstraněním dužiny kávových třešní.

Samotné promývání (fully-washed, wet-processed) začíná nasypáním kávových bobulí, které vzhledem i barvou připomínají třešně, do velkých nádrží s vodou. K výrobě 1 kg kávy je zapotřebí 130-150 litrů. Plody jsou ve vodě protlačovány drticími plechy, které je zbaví dužiny. Pak je farmáři nasypou do speciálních kvasných nádob. Proces fermentace je pro výslednou kvalitu kávy zásadní. Nejčastěji fermentuje káva 36 hodin, ale vždy se musí sledovat, zda nezačíná hnít. Stačí několik špatných zrnek a celá várka je poškozena. Následně je potřeba kávová zrnka vysušit a přitom dávat pozor, aby nezačala plesnivět. Celý proces ukončí balení a exportování zelené kávy na trhy.

K zelené kávě byl přidán sušený zázvor a přírodní zázvorové aroma. Je naprosto zdravotně nezávadné – neobsahuje totiž žádné syntetické nosiče vůní ani těžké kovy.

POZOR: Zrnka zelené kávy jsou velmi tvrdá, k jejich mletí je zapotřebí kvalitní mlýnek. Běžně dostupné přístroje může zelená káva poškodit. Proto kávu meleme jen nahrubo. Přípravu nápoje doporučujeme pouhým zalitím mleté kávy vroucí vodou, nebo pomocí french pressu.

Ukázka balení zelené kávy

Naše zelené kávy jsou baleny v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně o chuť a kvalitu. Kvalitní balení zachovává charakter zelené kávy. Zelená káva je vždy v balena hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Návod na přípravu

  1. Na jednu porci nápoje použijte cca 7 g kávy (2 kávové lžičky).
  2. Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat.
     
Chuť a tóny:
Intenzita
Kyselost
Zrno
Zpracovani

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz
Pomozte ostatním při výběru:

5. 10.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, po zhruba tříměsíční kůře spočívající v pití zelené kávy ji můžu s klidem doporučit i ostatním, na sobě jsem se přesvědčila o jejich příznivých schopnostech. Tak do toho !

11. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím, tak mi zelená káva moc nechutná, po dvou týdnech kdy jsem jí zkoušel přijít na chuť jsem to vzdal. Naštěstí se jí ujala manželka, a ta problém nemá, dokonce jí chutná. Jinak děkuji za brzké zaslání.

2. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Nemám nic proti ostatním druhům zelených káv, za sebe chci doporučit tuto moji nejoblíbenější, zázvorovou. Připadá mi, že chuť zázvoru se nejvíce hodí k tomuto typu kávy.

21. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Tak v mém případě zelená káva zachutnala až na třetí pokus - neboli šálek, ale ano, je docela dobře pitelná, chuť zázvoru mám ráda, takže není problém. Musím potvrdit, že hlady a chutě jsou menší, či méně často. Jsem s kávou kamarádka, a také ji doporučuji.

20. 8.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, děkuji za kávu, je opravdu moc dobrá. Zelená káva i zázvor je zdravý, spojení obojího je dokonalé. Hubnout nepotřebuji, přesto budu tuto kávu pít i nadále, a daří se mi pro ni získávat další odběratele. Tak brzy nashledanou.

14. 8.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za balíček s kávičkama, velmi jsem se těšila a zklamaná nejsem ani v nejmenším. Obě - skořicová i tato s chutí zázvoru mi chutnají. Až je dopiji, určitě se na Vás obrátím s požadavkem o další. Hana.

22. 7.

Hodnocení: vynikající
Káva je prvotřídní, měla jsem ji i od jiného dodavatele, nevím čím by to mohlo být, ale dobře jako tato nechutnala. Obědnám si opět, a vyberu i další kávy a čajíky. Domča.

20. 7.

Hodnocení: vynikající
Tak super ! Káva funguje, moje nezvladatelné chutě jsou mnohem menší, a ručička váhy se zastavuje o tři čárky dřív. Jsem spokojená, a kávu vřele doporučuji. Ale pozor ! Také už nejíst bůček a trochu se hýbat. Samotná káva není všemocná ! Marci.

16. 7.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za zaslání objednané kávy, která jako všechno od Vás přišla příjemně brzy. Znám i jiné příchuti zelených káv, zázvorová u mně vítězí. Káva je zdravá už sama o sobě, a zázvor její dokonalost přivedl k dokonalosti. Na kávu klasickou černou si už ani nevzpomenu. Přeji všem úspěch v cestě za zdravím.

15. 7.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, jsem s chutí kávy spokojená, zvláště z toho důvodu, že mě od ní kamarádka zrazovala, jelikož je chuti pro kávu netypické. Jsem ohromena rychlostí dodávky, velmi děkuji. Ivana.

13. 7.

Hodnocení: vynikající
Výborná káva, jak pro její chuť, tak pro její schopnost zatočit s tuky. Několikrát jsem si koupil v lékárně televizí proklamované podpůrné preparáty, ale s žádným jsem nedosáhl tak pěkného výsledku jako se zelenou kávou. O finanční výhodnosti kávy není třeba vůbec dál debatovat. Jsem tedy velmi spokojen, a přimlouvám se za její vyzkoušení. Dominik.

9. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím všechny, kdo bojují s nadváhou pitím zelené kávy. Určitě se shodneme, že chuť je naprosto jiná než u pražených káv, ale dobrá.Její největší předností je umění zatočit s tuky, a to se v mém případě opravdu daří. Když si manžel všiml že jsem štíhlejší, a bez obvyklého hladovění, začíná tuto kávu občas pít také. Dokonce přestal mít jízlivé narážky na barvu a chuť kávy. Raději ji příště objednám víc. Danča.

1. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, zelená káva s chutí zázvoru mi velmi chutná, a za dobu co ji piji odvedla pořádný kus práce. Vřele ji doporučuji všem, kteří nejsou se svou postavou spokojeni. Zdena.

30. 6.

Hodnocení: vynikající
Káva je suprová, pociťuji méně hlad a chutě na sladkosti. Splnila očekávání. Super !

30. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Ve výběru telených káv jsem dala přednost té s příchutí zázvoru, a myslím že to byla dobrá volba. Chuť kávy je mi příjemná, ať už teplá, nebo studená. Cítím, že schopnost omezit pocit hladu skutečně má, mlsná mě honí také o poznání méně. Zdá se, že investice do takovéto podpůrné kávy je mnohem lepší, než utrácet za chemické preparáty v lékárnách. Přeji všem mnoho síly a pevné vůle při hubnutí. Hedvika.

22. 6.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den. Zelenou kávu jsem dostala od kamarádky k narozeninám, aby mi pomohla v mém úsilí alespoň trochu zhubnout. Byl to dobrý nápad, ačkoli váha je pořád tam kde byla, cítím se lépe, lehčeji, a mám upravené zažívání. Chuť je fajn, zázvor mám ráda, takže vybrala dobře. Od teď si ji budu kupovat i nadále. Věra.

11. 6.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den. Káva mi zachutnala po prvním ochutnání, jsem s ní velmi spokojená, a určitě si ji koupím opět. Meli.

9. 6.

Hodnocení: vynikající
Káva s příchutí zázvoru je opravdu dobrá, a výkonná. Po měsíci jejího popíjení mám placatější bříško, a o tři kila méně. Jsem nadšená a velmi spokojená. Kávu rozhodně doporučím mezi známými a rodinou. Eva.

5. 6.

Hodnocení: vynikající
Perfektní káva, během měsíce kdy ji piji posloužila k mé veliké spokojenosti. Už nikdy nebudu o přírodních produktech pochybovat.Kávu určitě DOPORUČUJI !

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Velmi dobrá káva, chuť zázvoru je jemná, jeho obvyklá štiplavost naštěstí chybí. Mám menší pocit soustavného hladu, a menší je také chuť na sladké. Nezbývá než kávu DOPORUČIT !

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Dávám velikou jedničku zelené kávě se zázvorem. O její kvalitě jsem přesvědčena. Váhu mám po dvou týdnech nižší jen o jeden kilogram, ale vidím na oblečení, že jsem štíhlejší. Velmi ji doporučuji.

5. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, byl to můj šťastný den, kdy jsem se dozvěděla od známé o vašem obchodě. To množství čajů a káv mně naprosto fascinoval, zvlášť když mám oba nápoje moc ráda. Vybrala jsem si ale tuto netypickou kávu, vzhledem k tomu že je jaro, a stále nosím zimní faldíky. Nyní ke kávě - je fantastická! Chuť je nečekaně jemná, a obvyklá štiplavost zázvoru chybí. Hlavně se ale cítím lehčí, oblečení už tolik neškrtí. Doporučuji, a děkuji.

Nejprodávanější příslušenství k tomuto zboží

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


IRISH CREAM zrnková káva
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

IRISH CREAM zrnková káva

Ještě nemáte vybráno? Pak si vzpomeňte, jak skvostně chutná irish cream. Karamel, smetana, vanilka, mandle, whisky a samozřejmě káva… A je rozhodnuto! Stoprocentní arabika s příchutí proslaveného likéru rozhodně stojí za zkoušku. Jsme si jisti, že u jedné objednávky nezůstane. Irish cream je totiž lu-xus-ní. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
Mletí:
726 Kč /1000 g 73 Kč /100 g
Čerstvě upražíme a dodáme do středy, 17. 4. 2024

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá

Vyzbrojte se do nekompromisního boje se špeky, celulitidou a toxiny! Zelená káva Super štíhlá linie je nejsilnější, speciálně připravená směs vybraných kávových zrn. Má dvakrát tolik kyseliny CGA a dvojitý obsah kofeinu než běžná káva. Unikátní spojení CGA a kofeinu maximalizuje spalování tuků, zabraňuje jejich ukládání a skvěle detoxikuje! Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
852 Kč /1000 g 85 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KARAMEL - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KARAMEL - pouze mletá

Když už hodláte ztrácet kila a získávat duševní a tělesnou svěžest, dělejte to s úsměvem. Uvařte si zelenou kávu ochucenou karamelem do termosky. První šálek si dejte ještě před snídaní. Krásně vás probudí, dodá energii a zažene chuť na lukulské hody. Jezte málo, ale pravidelně a trochu se hýbejte. To bude stačit. Vše ostatní za vás udělá zelená káva. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
947 Kč /1000 g 95 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »