+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOMáme nové logo i doménu!

18. 8. 2016 2 minuty čtení
Rozhodli jsme se vydat na cestu změny brandu. Stejně jako u sesterského e-shopu SypanýČaj.eu na to jdeme pomalu. Nejen proto, že rádi třikrát měříme a jednou řežeme, ale především, abychom nezmátli a nevyděsili naše zákazníky.

Jak to bude vypadat?

  • Na sáčky a dárková balení kávy už nové logo ManuCafe lepíme nějaký ten pátek. Vídat ho můžete i v mailové komunikaci. Potud žádná změna.
  • Odteď se Manu objeví i v doméně. Pro svou nejlepší kávu si tak můžete chodit na https://manucafe.cz/. Fungovat bude ale zároveň i stávající https://plantaznikava.cz/. Takže žádný strach.
  • Až si budeme (my i vy) jisti, že máme Manu pod kůží, změníme logo na webu i Facebooku.

A proč vlastně Manu?

Máme pro vás vysvětlení rovnou dvě.

První, pohádkové: Manu byl kdysi vládcem Indie. Podle legendy ji dokonce stvořil. Jeho lidu se dobře žilo. Až do chvíle, kdy samotného Manu upozornila ryba, že se blíží velká povodeň. Vladař tedy nechal postavit loď a ryba ho dotáhla do bezpečí. Byl však jediný, kdo zkázu přežil.

Z bolesti nad ztrátou svého národa obětoval moři máslo a mléko. A k jeho velké radosti se na stejném místě za rok vynořila žena. Svět byl zachráněn.

Druhé, jazykozpytné: Manus znamená v latině ruka. Půjčili jsme si to krásné slovo, ukousli mu poslední písmenko a hráli si. Manu-faktura, manu-ální… Lidské ruce jsou fascinující. Nejen proto, že dokáží sázet, sklízet, loupat, namáčet, sušit, třídit a balit kávu (samozřejmě i připravovat).

Farmáři jimi zároveň hladí své děti, ženy přicházející z plantáží vaří oběd, burzovní prodejci určují kupce. Život na celém světě je zkrátka v našich rukou.

Manu jsme my.

Ani naše ruce nezahálejí. Abychom mohli milovníkům kvalitní plantážní kávy poskytnout ty nejkrásnější zážitky, kontrolujeme velmi pečlivě každou šarži. Čichem, chutí, zrakem i hmatem. Nasypat si pár kávových zrnek do dlaně a prsty je chvilku přebírat, vydá za dvacet minut meditace u potoka.

Schválně si to někdy zkuste.

Manuaci to tak dělají. Protože káva, to je radost v každém zrnku.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »