+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO kávě

Anaerobní fermentace dělá z kávy skutečnou lahůdku. Posuďte sami Anaerobní fermentace dělá z kávy skutečnou lahůdku. Posuďte sami
20. 4. 2023 3 minuty čtení
Potraviny kvašené bez přítomnosti kyslíku (pickles, kimchi) známe všichni velmi dobře. V poslední době experimentují s anaerobní fermentací také producenti kávy. A s velkým úspěchem! Takto zpracované zrno totiž nabízí unikátní chuťové vlastnosti a komplexnost, jakou jen tak nenajdete.
Rozmohl se nám tady takový nešvar: citron v kávě Rozmohl se nám tady takový nešvar: citron v kávě
17. 3. 2022 2 minuty čtení
Vypadá atraktivně, mluví o něm půlka planety a prý s jeho přispěním můžete zhubnout nejmíň pět kilo týdně. Plátek citronu v šálku kávy zahltil nejprve TikTok a posléze i ostatní sociální sítě a další média. Co od poněkud netradiční kombinace můžete očekávat? Podívali jsme se tomuhle trendu na zoubek.
Kávy roku 2021 aneb naši kávomilci mají vkus Kávy roku 2021 aneb naši kávomilci mají vkus
14. 12. 2021 3 minuty čtení
Ať už přinesl rok 2021 cokoli, milovníci kvalitní kávy na něj mohou vzpomínat jen v dobrém. Pomohl jim totiž objevit řadu novinek a speciálností, stejně jako jim dovolil znovu a znovu si vychutnávat osvědčenou klasiku v nejvyšší kvalitě. Přinášíme vám souhrn nejprodávanějších káv roku 2021.
12 zázraků ze dna hrnečku 12 zázraků ze dna hrnečku
26. 10. 2021 2 minuty čtení
Co zůstane, když dopijete svou oblíbenou kávu, vám nikdo nevezme. Skvělé pocity, spousta energie a… Sedlina! Ano, takřečený lógr si dovolujeme směle přiřadit k výhodám kávového hodování. Rozhodně se ho nezbavujte spláchnutím do výlevky nebo vyklepnutím do koše. Využijte jeho potenciál do posledního zrníčka. Umí totiž zázraky.
Sirupy do kávy: Co umí a proč je vyzkoušet Sirupy do kávy: Co umí a proč je vyzkoušet
7. 10. 2021 2 minuty čtení
Kávoví odborníci, baristé a coffee hipsteři mají na dochucování kávy často radikální názor, který je možno shrnout do slov „nic, nikdy, ničím“. Vycházejí z toho, že každá kvalitní a dobře upražená káva má specifické aroma a jedinečnou chuť, kterou lžíce mátového sirupu natotata zabije. Nemusí to být pravda.
Letní trefa: cappuccino padlé na hlavu Letní trefa: cappuccino padlé na hlavu
2. 7. 2020 2 minuty čtení
Kdo zhlédne tuhle přípravu ve videu, těžko uvěří, že je to vůbec možné. Instantní káva vyšlehaná s vodou? Jak to asi může dopadnout? Dobře, skvěle, úžasně! Vyzkoušejte vychytávku tohoto léta, která nejen báječně osvěží, ale zároveň je tak fotogenická, že se jí chlubí miliony lidí na světě. Jen si zkuste na Instagramu zadat #dalgonacoffee.
Cold brew Cold brew
17. 7. 2018 1 minuta čtení
Horko k padnutí a Vy už nevíte, čím se osvěžit? Pokud jste milovníci kávy, máme pro Vás tip. Slyšeli jste o cold brew variantě? Nepleťte si to s ledovou kávou. Tady se žádného sirupu, zmrzliny nebo smetany nedočkáte. Zato ale získáte intenzivní a poctivou chuť svého oblíbeného nápoje. Navíc si jej můžete poměrně jednoduše připravit doma.
ManuCafe: Kávová energie na celý rok ManuCafe: Kávová energie na celý rok
21. 3. 2018 3 minuty čtení
Zima je pryč, zima má utrum! Kdo se sněhu a mrazivých květů na oknech nasytil, toho příchod jara potěší. Teplejší a delší dny znamenají ale také víc práce na zahradě, víc chuti proběhnout se parkem, víc diskuzí kolem plánování dovolené…
Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být Espresso směsi: Jak to bylo, je a může být
17. 3. 2018 2 minuty čtení
Dávno pryč jsou časy, kdy se jediná, v našich končinách dostupná káva jmenovala Standard směs a k mání byla za 12.- Kčs. Vzpomínáte na ten sáček s hnědo-černým potiskem? Jeho majitel obvykle hned po zakoupení mířil k pultíku s velkými mlýnky, obsah sáčku vsypal celý do zásobníku a nechal si věčně se přehřívajícím přístrojem zrnka pomlít. Jaká? To asi věděl málokdo.
ManuCafe: Hřejivá síla kávy ManuCafe: Hřejivá síla kávy
27. 12. 2017 2 minuty čtení
Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká jako láska. Ten citát určitě znáte. Pokud ne z životopisu milovníka kávy a francouzského diplomata Talleyranda, pak jistě z vlastní zkušenosti. Jednou z velkých předností voňavého moku je síla, která se v něm ukrývá. A ta se právě teď, kdy chumelenice střídá náledí, tuze hodí. Stejně jako láska…
Manucafe: Vánoce s kávou a čokoládou Manucafe: Vánoce s kávou a čokoládou
4. 12. 2017 2 minuty čtení
Povzbudit, uklidnit, odnést na tichá a příjemná místa. To všechno dokáže káva. Ať už sedíte v práci, běháte po úřadech nebo kontrolujete dětem úkoly. O Vánocích si ale pohody a společného času chceme dopřávat víc než kdy jindy. Vůně skvělé kávy zažene všechny starosti, chuť podtrhne výjimečnost okamžiku. A kofein pomůže zvládnout vánoční šrumec s úsměvem a grácií.
ManuCafe: Buďme svěží a v kondici ManuCafe: Buďme svěží a v kondici
9. 11. 2017 2 minuty čtení
Konečně jsou tady dny, kdy každé zvonění budíku vyvolává touhu radostně vyskočit z postele. Kdy je každá večerní mlha příležitostí k romantické procházce. Kdy klid a pohoda vládnou nejen v přírodě, ale taky v každé domácnosti. Ne? U vás se věci mají trochu jinak? Nejvyšší čas postavit na kávu!
Článků na stranu: 12 24 72
z 2
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »