+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Zelená káva ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá

Kód: 527
Hodnocení: vynikající, 34 recenzí

Pokud chcete z kávy získat skutečné maximum zdraví prospěšných látek, neměli byste minout její nepraženou podobu. Zelená kávová zrnka se zvýšeným obsahem CGA pořádně zacvičí s faldíky, zlepší trávení a přispějí k detoxikaci. Díky antioxidantům, kyselině chlorogenové a kofeinu budete po pár týdnech užívání lehčí, veselejší a jistě i mladší.

Velká balení:
Malá balení:
726 Kč /1000 g 73 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Odrůda
Odrůda:
Mix
Region
Region:
Střední Amerika
Nadm. výška
Nadm. výška:
mix
Chuť
Chuť:
Zelený čaj
Zpracování
Zpracování:
Mokré

Složení

Arabica 100%

Crema a chuť kávy

Chuť zelené kávy bývá přirovnávána ke slabému zelenému čaji, někdo ji popisuje jako mírně luštěninovou. Zelená káva Štíhlá linie je jemná, příjemně nasládlá, a pokud si ji opravdu vychutnáte, snadno najdete i stopu pražené kávy. Po zalití je nápoj téměř bez pěny.

Původ kávy

Střední Amerika produkuje obecně velmi dobrou, většinou promývanou, kávu. Je charakteristická jemnou chutí a mírnou nasládlostí. Pěstuje se v různých nadmořských výškách, nejkvalitnější a také nejdražší káva pochází z vysokohorských plantáží. O naprosté většině středoamerických plantáží se dá říci, že je obhospodařují chudí malorolníci. Káva je pro ně jediným zdrojem obživy, proto jí věnují velkou péči.

Kávové bobule se z keřů kávovníků sklízejí téměř po celou dobu vegetace. Dozrávají totiž postupně, a to v rozmezí 9-14 měsíců. Bývají označovány také jako třešně, protože vzhledem i velikostí toto ovoce připomínají.

Jejich zpracování probíhá ve Střední Americe obvykle takzvaným promýváním. Plody se nasypou do speciálních nádrží s vodou a jsou protlačovány přes drticí plechy. Ty je zbaví dužiny a uvolní kávová zrnka.

Následuje fermentace v kvasných nádobách, která rozloží poslední zbytky dužiny as pergamenové obaly. Může trvat až 36 hodin. Pak je nutné kávu usušit – některé plantáže suší kávu na slunci, jiné využívají sušáren, další kombinují oba způsoby. Důležité je zajistit proudění vzduchu, aby káva neplesnivěla.

Zelená káva se nepraží. Zachová si tak maximum cenných látek a originální přírodní chuť i vůni.

POZOR: Zrnka zelené kávy jsou velmi tvrdá, k jejich mletí je zapotřebí kvalitní mlýnek. Běžně dostupné přístroje může zelená káva poškodit. Proto kávu meleme jen nahrubo. Přípravu nápoje doporučujeme pouhým zalitím mleté kávy vroucí vodou, nebo pomocí french pressu.

Ještě více o zelené kávě najdete zde

Ukázka balení zelené kávy

Naše zelené kávy jsou baleny v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně o chuť a kvalitu. Kvalitní balení zachovává charakter zelené kávy. Zelená káva je vždy v balena hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Návod na přípravu

  1. Na jednu porci nápoje použijte cca 7g kávy (2 kávové lžičky).
  2. Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat.
Chuť a tóny:
Intenzita
Kyselost
Zrno
Zpracovani

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz
Pomozte ostatním při výběru:

19. 8.

Hodnocení: vynikající
Dneska budu pít prvně tak jsem zvědavá ????

20. 1.

Hodnocení: vynikající
Rychle dodani.

19. 6.

Hodnocení: vynikající
Kávu jsem obdržela teprve včera. Mám za sebou už dva šálky :D Musím přiznat, že ze začátku moc nechutí je potřeba si na ní zvyknout. Její chut mi celkem připomíná namočenou luštěninu :D Zelený čaj v tom rozhodně necítím, ale pokud bude mít tak skvělý výsledek jak zde píší ostatní pak budu jedině ráda :) Určitě zde napíšu výsledek až budu mít několik káv za sebou :)) Každopádně děkuji obchodu za rychlé vyřízení a dodání. Objednávám od Vás i aromatizované kávy a jsem nesmírně spokojená :)) Nejlepší obchod s kávou jaký jsem mohla najít :))

5. 6.

Hodnocení: vynikající
Popíjím již dva měsíce. Dříve jsem si zelenou kávu kupovala ve zdravé výživě, ale žádné účinky jsem nepociťovala, ale oblíbila jsem si její chuť.Proto jsem při objednání pražené kávy šáhla i po zelené kávě od Vás. Chuť jednoznačně lahodnější a k mému překvapení i váha ukazuje o 8kg méně. Určitě doporučuji a především jsem spokojená s vyřízením objednávek a vychutnávám si jak praženou, tak i zelenou kávu od Vás.

10. 8.

Hodnocení: vynikající
Moc dobrá káva,super obchod,milá komunikace,už budu nakupovat jenom zde,jsem moc spokojená.

15. 7.

Hodnocení: vynikající
Dlouho jsem váhala zda si zelenou kávu koupit či nikoliv nyní jsem za ní ráda jsem veselejší hmotnost se snížila, nejím tak hodně, určitě u ní zůstanu. Určitě doporučuji.

16. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Káva se pije velmi dobře, je příjemná. Popíjím ji tak dva týdny, a už zjišťuji, že její sláva není smyšlená, nemám už problém se zapnutím kalhot, a o to jediné mi šlo. Přesto u ní zůstanu i nadále, protože se po ní cítím velmi dobře. Držím palce a fandím i ostatním lidem. Gabriel.

4. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Na popud maminky, která zelenou kávu pije několik měsíců a má dobré výsledky, jsem si ji koupila také. První týden jsem se do pití nutila, protože mi moc nechutnala. Možná zafungovala touha být v plavkách hezčí, nebo jsem si jen zvykla, už nemám s její chutí žádný problém. Příště zkusím některou z ochucených. Klára.

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, káva dorazila brzy. Řekl jsem si jak je to fajn, že jeden den objednám, a druhý den piju. Chutná mi výborně, její chuť znám z dřívějška, a tak jsem věděl co očekávat. Mirek.

1. 6.

Hodnocení: vynikající
Také toužím být v létě o něco štíhlejší, proto jsem jako podpůrný prostředek zvolila zelenou kávu. Dříve jsem to zkoušela s doplňky stravy z lékárny, jejich cena je ale nehorázně vysoká, a výraznější výsledky se bohužel nikdy nedostavily. Káva je oproti tomu produkt přírodní, jež obsahuje spoustu zdravého. I když nezhubnu, nebudu litovat. Lenka.

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Kdo si chcete trochu vylepšit postavičku na léto, neváhejte, a jděte do zelené kávy. |Já jsem zpočátku v důvěře k ní váhala, a nyní nestačím její superůčinky mezi kámoškama propagovat. Nejedna už ji má také a další se chystají k nákupu. Děkuji za včasné dodávky a dobrý servis. Drahuše.

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Jsem stále na mateřské dovolené, ale už začínám toužit po opět hezké postavě. Sestra mi dle svých dobrých zkušeností doporučila zelenou kávu jako dobrou a nenásilnou cestu ke štíhlosti, takže už ji popíjím. K mému údivu jsem si na její chuť rychle zvykla, a dokonce manžel se mnou drží basu, a pije ji také. Na vašich stránkách uvádíte i několik podpůrných čajů, ty také ráda postupně vyzkouším. Jste obchod pro mne sympatický, ráda zůstanu VAŠÍ zákaznicí. Mariana.

25. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Není to zcela můj šálek kávy, ale co naplat, blíží se léto a chci vypadat lépe. První čtyři kila mám za sebou, aniž bych hladověla. S pozdravem - Jarmila.

14. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, vliv zelené kávy se na mém úmyslu o něco zhubnout už projevil.Cítím se výborně, jsem o něco hubenější, hlad téměř nepociťuji. S její zvláštní chutí se ale stále ještě sžívám, to ale samozřejmě neznamená, že o její kvalitě pochybuji.

12. 5.

Hodnocení: vynikající
Jménem manželky děkuji za obratem zaslanou kávu. Původně měla být pro ni, nicméně jsem ji také ochutnal, a proti její chuti nic nenamítám. Je nabouchaná zdravými látkami, takže ji vesele popíjím také.Jirka.

18. 3.

Hodnocení: vynikající
velice zvláštní chuť,přirovnala bych jako ,když namočíte čočku a pak pijete tu vodu. :-)Ale po ní se cítím plná síly a energie

17. 3.

Hodnocení: vynikající
Jsem další v dlouhé řadě vašich spokojených zákazníků. Káva je jedinečná, její slibované účinky se dostavují.

5. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, s radostí chci oznámit že faldíky v pase se zmenšují, kalhoty už mně tak neškrtí. Úspěch přičítám právě popíjení téhle kávy, protože před ní se kila ani nehla. Děkuji, a doporučuji tuto kávu kde se dá.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
S dodáním jsem velice spokojena. Rychlost a skvělý přístup...a ke kávě. ..piji pár dní a cítím se skvěle. Dodává mi energii a pociťuji i menší chuť k jídlu . Nevím zda nějaké to kilo půjde dolu, na zázraky moc neveřim, ale už jsme se sestrou objednaly další; ) a to karamelovou...Těším se moc na její chuť. .. a musím pochválit to,že po této zelené kávě mi neni zle od žaludku jako po pražené kávě...snad nějaké to kilčo časem zmizí....za mě tedy doporučuji.

4. 3.

Hodnocení: vynikající
Kava jsem dostala dnes a hned jsem si ji uvarila je zvlastni chut i barva je jina tak uvidime jaky bude ucinek.Dekuji

24. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Káva je zvláštní chuti i barvy, je nutno si zvyknout. Já ji mám jako pomocníka při mé snaze hubnout. Popíjím zatím krátkou dobu, až budu vidět výsledky, dám vědět svůj názor.

7. 1.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, kávička dorazila a hned po ozkoušení musím říct, že mě opravdu po vypití nabyla energií a lépe jsem se soustředila.Zkusila jsem si ji malinko osladit medíkem a zjemnit smetánkou jako normální kafíčko a fakt lahoda!Nevím nevím jestli budu pít ještě normální kávu. Co se týče obchodu,vyřízení objednávky a dodání tak Vás musím pochválit.Vše super a rychle. Děkuji moc a příště objednám zas :-)

6. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Snažím se zhubnout už nějaký ten pátek, jen 5kg, ale zatím se mi moc nedařilo... ale měsíc už popíjím tuhle záhadnou kávinku a začíná se asi něco dít, protože váha se pohnula! Doufám, že to tak půjde i dál, moc děkuju a doporučuju všem!

4. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Dneska nám přišla káva domů, tak ji postupně ochutnává celá rodina a jsme z toho celí vedle :D Všichni jsme se teď dali na hubnutí, když začíná ten školní rok, tak snad nám káva pomůže. Zatím nám totiž moc chutná :)

20. 8.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den paní Krejčířková, Pokud si v objednávce zadáte, že chcete kávu umlít, tak Vám přijde již namletá, dál se pak už neupravuje. Pouze si dáte do hrnečku 1 - 2 lžičky, zalijete horkou vodou a necháte 10 minut luhovat, poté kávu scedíte a popíjíte pouze nálev.S pozdravem Biskupová Petra

19. 8.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, káva je už od vás namletá, tak jak se používá? Nemusím jí už nijak upravovat?

1. 8.

Hodnocení: vynikající
Tak mám za sebou první ochutnávku zelené, nepražené kávy a jsem ráda, že jsem se odhodlala si ji objednat. Je chuťově naprosto odlišná od kávy praažené, ale má své kouzlo. Už se těším až půjdou kyla dolů. Pavla

31. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,je zelená káva chuťově stejná jako obyčejná káva? Já totiž kávu nepiji,protože mi nechutná ta chuť.děkuji za odpověď.Monika

31. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,je zelená káva chuťově stejná jako obyčejná káva? Já totiž kávu nepiji,protože mi nechutná ta chuť.děkuji za odpověď.Monika

16. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Kávička dorazila v perfektně zabaleném balíčku a je moc dobrá. Sice bych ji zařadila spíš mezi čaje, ale to je logické, když není pražená. Každopádně se pije dobře a dodá spoustu energie hned po jejím vypití. Hanka

15. 7.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, káva přišla v pořádku a je vynikající. Klasickou kávu nepiju, ale tato mi připadá bližší čaji, který mám ráda. Teď se už jen propít k nižší váze, stejně, jako se to povedlo mé kamarádce, která Vás doporučila. Daniela

15. 7.

Hodnocení: vynikající
Tak tuto kávu jsem měla poprvé. Zelené kávy mám od Vás vyzkoušeny asi všechny a tato je chuťově exkluzivní. Vždy mi vše pošlete perfektně zabalené a rychleji, než jsem si uměla doručování čehokoli vůbec představit. Díky Hanka

10. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den,objednaj jsem si zelenou kávu jako podporu k hubnutí. Je mi jasné, že bez pohybu to nepůjde, ale když se člověk cítí unaven a bez energie, tak nejde ani to cvičení. Tato káva vyřešila dvě mouchy jednou ranou. Když ji vypiji, cítím se osvěžen a plný energie a do cvičení se jde jedna radost. Doporučuji všem lidem, kteří to mají jako já. Radek

23. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobry den, kava přišla. Moc děkuji.

Nejprodávanější příslušenství k tomuto zboží

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


BRAZÍLIE SANTOS NY2 SSFC 17/18 zrnková káva
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

BRAZÍLIE SANTOS NY2 SSFC 17/18 zrnková káva

Horká Brazílie dává světu nejen famózní fotbalisty, nerostné suroviny a příležitost obdivovat kulturní památky. Je také zemí, která se proslavila vývozem mimořádně kvalitní kávy. Stoprocentní arabika Santos NY2 patří mezi klasiku, která se nikdy neomrzí. Kdo by odolal čokoládě a oříškům? Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
Mletí:
530 Kč /1000 g 53 Kč /100 g
Čerstvě upražíme a dodáme do středy, 17. 4. 2024

Zelená káva Brazílie Santos - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva Brazílie Santos - pouze mletá

Zelená káva se na trhu s hubnoucími přípravky objevila teprve v roce 2012. Dnes zažívá naprostý boom a je po ní celosvětově značná poptávka. Výtažků ze zelené kávy v podobě kapslí nebo tinktur jsou v lékárnách plné regály. My jsme ale přesvědčeni, že nejlépe funguje to, co je přírodě nejbližší. Proto věříme zeleným kávovým zrnkům. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
497 Kč /1000 g 50 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá

Vyzbrojte se do nekompromisního boje se špeky, celulitidou a toxiny! Zelená káva Super štíhlá linie je nejsilnější, speciálně připravená směs vybraných kávových zrn. Má dvakrát tolik kyseliny CGA a dvojitý obsah kofeinu než běžná káva. Unikátní spojení CGA a kofeinu maximalizuje spalování tuků, zabraňuje jejich ukládání a skvěle detoxikuje! Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
852 Kč /1000 g 85 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »