+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Zelená káva Kolumbie Supremo Medelin - pouze mletá

Kód: 382
Hodnocení: vynikající, 82 recenzí

Vysokohorské plantážní kávy stojí na žebříčku popularity velmi vysoko. Ani v případě zelené kávy tomu není jinak. Stoprocentní arabika z kolumbijských plantáží Villa Maria nikdy nezklame. Když ji neupražíme, zůstane v ní vyšší koncentrace zdraví prospěšných látek. A ty nám pomohou v hubnutí, boji s bakteriemi i špatnou náladou.

Velká balení:
Malá balení:
618 Kč /1000 g 62 Kč /100 g
Dodáme do středy, 17. 4. 2024
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Země původu
Země původu:
Kolumbie
Odrůda
Odrůda:
Bourbon
Region
Region:
Villa Maria
Nadm. výška
Nadm. výška:
2180m
Chuť
Chuť:
Zelený čaj
Zpracování
Zpracování:
Mokré

Složení

Arabica 100%

Crema a chuť kávy

Zelená káva nemá téměř žádnou pěnu. Čeho se ale rozhodně dočkáme, je jemná, lehce nasládlá chuť, trochu podobná zelenému čaji. Hořkost je nulová, acidita minimální. Někdo si na specifickou chuť zelené kávy musí u prvního šálku trochu zvykat, ale každý další je už jen lahodnější a lahodnější.

Původ kávy

Původ této zelené kávy najdeme na plantážích jihoamerické Kolumbie. Oblast takzvaného Karibiku je charakteristická rozmanitými nadmořskými výškami a tím pádem také teplotami. V Andách, kde se region Villa Maria nachází, jsou obvyklé časté deště a nižší teploty. Průměrná teplota v Kolumbii dosahuje 18 °C.

Pěstování kávovníků arabských (Coffea arabica) je v Kolumbii záležitostí malorolníků. Jejich káva se může směle rovnat kávě z organického zemědělství, protože na plantáže je velmi ztížený přístup a hnojení nebo chemické postřiky jsou téměř nemožné. Navíc jsou pro drobné zemědělce cenově nedostupné. Kávovníky se sklízejí průběžně, jak jejich plody dozrávají. Bobule podobné třešním se v Kolumbii zpracovávají promýváním.

Jde o proces, při kterém se používá velké množství vody – k výrobě 1 kg kávy až 150 litrů. Výsledkem je ale káva mimořádně kvalitní, s celými a čistými zrnky. Promývání začíná nasypáním kávových třešní do nádrží s vodou. Na hladině zůstane nekvalitní část úrody, kterou farmáři seberou. Plody klesající ke dnu se protlačují speciálními plechy, které je zbaví dužiny. Následuje fermentace, během níž se uvolněná kávová zrnka zbaví posledních zbytků dužiny a také pergamenových obalů. Sušení kávy se uskutečňuje nejprve na přímém slunci, poté se káva dosušuje v sušárnách.

Zelená káva se dále nepraží ani jinak neošetřuje. Zachovává si tím pádem maximum zdraví prospěšných látek.

POZOR: Zrnka zelené kávy jsou velmi tvrdá, k jejich mletí je zapotřebí kvalitní mlýnek. Běžně dostupné přístroje může zelená káva poškodit. Proto kávu meleme jen nahrubo. Přípravu nápoje doporučujeme pouhým zalitím mleté kávy vroucí vodou, nebo pomocí french pressu.

Ještě více o zelené kávě najdete zde

Ukázka balení zelené kávy

Naše zelené kávy jsou baleny v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně o chuť a kvalitu. Kvalitní balení zachovává charakter zelené kávy. Zelená káva je vždy v balena hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Návod na přípravu

  1. Na jednu porci nápoje použijte cca 7g kávy (2 kávové lžičky).
  2. Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat.
Chuť a tóny:
Intenzita
Kyselost
Zrno
Zpracovani

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz
Pomozte ostatním při výběru:

16. 8.

Hodnocení: vynikající
Moc děkuji tomuto obchodu za vždy skvěle a rychle vyřízení objednavky.Uz několik měsíců objednávám zelenou kávu a nedávno sem přidala i nějaké čaje jak pro sebe tak pro mého syna a chuťově sou úžasné.Zajimalo by me jak pijete zelenou kávu zda před nebo po jídle.ja ji vždy pila před jídlem ale nikde sem se nedovedla zda je to spravne

11. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Zkusila jsem zelenou kávu připravit studenou metodou. Použila jsem 2 způsoby. Výsledek. 1) 8-12 hodin v lednici. Káva světle hnědá, chuť jemná s dozvukem kyselosti. 2) Za oknem severní strana ráno stín, odpoledne přímé slunce. Skleněná konvice louhování 4 až 6 hodin.Nutno zkoušet. Každý má jiné preference. Káva světle zelená limonáda s dochutí kávy, lehce nakyslá. Pro mě jasná volba. Dá se pít po litrech.

6. 9.

Hodnocení: vynikající
Supr rychlé dodání, skvělá kvalita kávy a po upražení mňamka :D, Děkuji moc za vyřízení. Prosila jsem nemlít, abych ji pak mohla upražit, paní mi pak volala a ujišťovala se, jestli to je fakt to co chci :D, což velice oceňuji. Takže i přístup ke klientům je na vysoké úrovni.

1. 10.

Hodnocení: vynikající
Jsem zvědav, kdy tahle šílená móda skončí. Obchod je opravdu perfektní, dodávky jsou bleskurychlé- Ale skutečností je, že účinky zelené kávy nebyly nikde relevantně popsány. Jsou to, vesměs, skazky typu jedna paní povídala. Je to jako s DDT při ochraně rostlin. Velké nadšení a dnes je to zakázáno. Nemyslím, že vliv zelené kávy na lidský organismus je škodlivý, ale ta mánie, to je šílené.

2. 9.

Hodnocení: vynikající
Kilovka této kávy dorazila hned druhý den po objednávce - super rychlost, už ji pijeme a jsme s ní spokojeni. Na tom, jestli se ženou něco zhubneme nesejde, nám jde o její příznivé účinky na organizmus, a o těch jsem se doslechl spoustu kladného. Děkuji, Václav.

31. 8.

Hodnocení: vynikající
Kávička je výborná, souhlasím že chuť je podobná hrášku, s čímž jsem počítal. Velmi si cením zdravotních účinků kávy, pro které stojí za to ji pít i kdyby nechutnala. Má chvála patří i obchodu, jehož služby jsou perfektní a zboží prodává za velmi solidní ceny. Ve mně má stálého zákazníka.

20. 8.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den. Poprvé jsem se zelenou kávou setkala u své sestry, která si na její chuť neuměla zvyknout a nakonec mi zbytek balení dala. Nechápu ji, já ji mám ráda velmi, nedávno jsem načala čtvrté balení. Za sebe ji doporučuji. Taša.

14. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, chci poděkovat za rychlé vyřízení objednávky, přibalený dáreček, a zelenou kávu chválím. Její chuť je sice naprosto odlišná, přesto lahodná a také plní svůj úkol. Renáta.

15. 7.

Hodnocení: nevyhovující
Právě jsem si uvařla zelenou kávu, a to poprvé. Jsem příjemně překvapena, není vůbec špatná, její chuť jsem si jak se říká našla. Jestli pomůže zbavit mě alespoň pár kil, se teprve uvidí, já tomu ale podle ostatních ohlasů věřím. Terezie.

9. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den. Na to, že jde o kávu zelenou s chutí nemám nejmenší problém. Je výborná, a já ji doporučuji ochutnat. Darja.

1. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Děkuji za balíček s kávou, dorazil brzy a v naprostém pořádku. Káva je v souladu s mým očekáváním, můj manžel odmítavý všeho nového se o ní vyjádřil také kladně. Větší chvály se jí ani nemohlo dostat. Určitě ji objednám znovu.

9. 6.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za zaslání kávy, kterou jsem si původně přál nemletou. Velmi oceňuji, že mi zavolala ochotná pracovnice a ujistila se, zda ji chci opravdu v nemletém stavu. Dohodli jsme se na opaku. Jstem tomu opravdu rád, myslím, že by si s ní můj presovač neporadil. Za velikou ochotu, chutnou kávu a perfektní služby velmi děkuji, a přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsem já.

1. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Po pravdě - na chuť jsem si ještě nezvykla, ale statečně kávu popíjím denně, protože mizející centimetry v pase pro ni hlasují. Kdo vydrží - vyhraje! Naďa.

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za zaslání kávy v krátké době, s chutí nemám nejmenší problém. Pro mne tato káva znamená cenného pomocníka s pár kily navíc, a už vidím první výsledky. Cením si vašeho vstřícného přístupu, jsem maximálně spokojená. Markéta.

18. 5.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, byl jsem zaskočen jak tato káva chutná, ale jasně, není pražená, takže jsem to mohl čekat. Skutečně má chuť podobnou hrášku, ještě že ten mi vždy chutnal. Takže pilně popíjím a čekám, jestli i mi trochu splaskne na léto pupek.

18. 5.

Hodnocení: vynikající
Není co dalšího dodat, vše hezké a pochvalné je už v ostatních recenzích uvedeno, já se k nim tedy připojuji. Alespoň děkuji za ochotu namletí, a brzkou dodávku. Váš obchod je příkladný, ráda vás doporučuji kde se dá. S pozdravem - Jaruš.

5. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, děkuji za nabídku namletí kávy, sama bych neměla jak. Káva je sice úplně jiná, zvláštní, mi ale chutná a pomalu se probojovávám k hezčí postavě.

6. 4.

Hodnocení: vynikající
Krásný den ,nepiji jinou kávu než práve tento typ zelené už jsem si objednala 7 balení po 1kg a mám hodně znamích a lidí z rodiny kteří si objednávají také.....A jdu na další objednávku na 3 balení :-D Mohu jen doporučit.

25. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
S celým světem bych se chtěla podělit o mou radost z toho, že jsem konečně zhubla, a to o šest kilo asi tak během dvou měsíců. Takže jsem udělala dobře s touto kávou, samozřejmostí ale je se zároveň nepřejídat a alespoň trochu cvičit. Spokojená Martina.

13. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Tato káva mi byla doporučena kamarádkou, koupila jsem si ji tedy také a vůbec nelituji, opravdu chutná jemně po hrášku, ale to nevadí, zvykla jsem si. Důležité jsou hlavně její blahodárné účinky.

29. 1.

Hodnocení: vynikající
Tuto kávu mi doporučil otec, je moc dobrá, také mi připomíná chuž hrášku. Piji ji vždy po jídle, a účinky se již projevily, mám o něco volnější oblečení.Takže ji mohu s klidem doporučit.

27. 1.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den,tuto kávu jsem objednala pro svou sestru jež trpí nadváhou.Pije ji zatím jen krátce,váha zatím úbytek neukazuje , ale kalhoty přesto dopíná lépe. Takže jí fandím a i všem ostatním.Mějte se krásně.Míša.

14. 1.

Hodnocení: vynikající
Dobrý večer dnes jsme od Vá dostali balíček s kávou a z čajem v pořádku a vše jsme zaplatili kartou. Zboží bylo velice dobře zabaleno -dárkově což nás překvapilo a také jsme ochutnali zelenou zrnkovou kávu -pochutnali jsme si. Moc děkujeme za spolupríci a velmi rychlé dodání.

10. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Nejdříve jsem nevěděl, jak vlastně kávu dávkovat, abych jí nepil třeba moc, ale zjistil jsem, že když si ji dám 2-3x denně, tak je to nejlepší, teda pro mě. Doporučuji, určitě ji vyzkoušejte!

10. 11.

Hodnocení: vynikající
Hned jak jsem se o zelené kávě dozvěděla, musela jsem ji zkusit a řeknu vám, že narazit na tento obchod bylo vážně štěstí, moc mi chutná a ještě mám takový výběr, super!

9. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Jsem velký nadšenec této kávy už skoro půl roku, nemůžu se jí nabažit. Nejprve jsem ji pila jen občas, říkala jsem si, že to s tím nebudu přehánět, ale pak jsem jí párkrát dělala manželovi a sestře ráno k snídani a najednou jsem zjistila, že bez ní nevydržím ani den... A je to pěkná závislost, aspoň zdravá. Doporučuju všem!

3. 9.

Hodnocení: vynikající
Chtěla bych doporučit tuto kávu, protože je opravdu úžasná, stačí si jen zvyknout, pijeme ji doma denně a jsme potěšení, že si dáváme něco dobrého a ještě navíc to prospívá našemu zdraví. Lidi, zkuste to, je to bomba! Pa, Zdena

3. 9.

Hodnocení: vynikající
Zrovna ji popíjím a je skvělá, už se chystám objednat další, doufám, že nebude vyprodaná. Pěkný den!

29. 8.

Hodnocení: vynikající
S touto kávou jsem velmi spokojený, souhlasím s předchozími komentáři, že opravdu spíše připomíná zelený čaj, ale chuť je to dobrá, člověk by se měl občas odvážit a vyzkoušet i něco co nikdy ani neviděl, může ho to totiž dost obohatit, jako mě. Hezký den všem a užívejte kávu!

28. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Pravidelně si objednávám čaje, protože z kávy je mi běžně špatně od žaludku, ale tato káva mi vůbec nevadí, naopak mi docela zachutnala, takže jsem mile překvapená.

25. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, zrovna kávu popíjím a jsem moc spokojená.

6. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, obejdnávka v pořádku dorazila, děkuji za namletí kávy a přeji a´t se Vašemu obchodu i Vám daří. :). Je to má první zelená káva, jsem zvědavá na chuť a účinky :). Přeji hezký den T.Š.

1. 8.

Hodnocení: velmi dobrá
Zelená káva mě vždycky nabudí do další práce. Zvykla jsem si na ni tak, že je mi docela jedno, jestli se z ní hubne a nebo ne. Má přeci i mnoho dalších pozitivních účinku na zdraví. Díky za ni i za váš internetový obchod. Jítka

23. 7.

Hodnocení: vynikající
Tak už si ji vařím a piju. Je vynikající i když zelená. Netušila jsem, že zelená káva se může tak moc podobat čaji. Díky Markéta

18. 7.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za rychlé doručení objednané zelené kávy. Chválím Vás, kudy chodím. Jsem opravdu moc spokojená. Dana

16. 7.

Hodnocení: vynikající
Dostal jsem tuto zelenou kávu k svátku a udělala mi radost. Pil jsem jinou, ze zdravé výživy od nás a nedá se srovnat s touto. Vyptal jsem si kontakt na vaši firmu a určitě si ji v budoucnu obbjednám. Luboš

15. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Tato káva je překvapující. Ještě nikdy jsem ji nepil a připadá mi jemnější, než káva pražená. Máte supr obchod. Přehledný, s velkým výběrem a rychlím dodáním objednaného zboží. Mohu jen doporučit. Tomáš

9. 7.

Hodnocení: vynikající
Chci poděkovat za informaci ohledně mletí kávy, kterou jste mi osobně zavolali. Vůbec jsem nevěděl, že pomlet zelenou kávu v domácích podmínkách je problém, protože je daleko tvrdší, než káva pražená. Objednat si ji někde jinde, mám kávovat zničený. Děkuji tedy za takový zájem o zákazníka a perfektní zelenou kávu. Luděk

8. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Děkuji za rychlé zaslání objednané zelené kávy. Káva je vynikající a těším se na první hubnoucí výsledky. Kdybych to neviděla na vlastní oči u mé kamarádky, tak tomu ani nevěřím, že zelená, nepražená káva může při hubnutí tak pomáhat.Cvičit chodíme spolu, ale od té doby co ji kamarádka pije, jde jí to hubnutí tak nějak rychleji. Božka

7. 7.

Hodnocení: vynikající
Děkuji za další várku skvělé a již mohu potvrdit, že i funkční zelené kávy. Piji ji už víc, než půl roku a váha se hýbe směrem dolů. Dokonce se přidala i manželka, přestože ji káva zpočátku nechutnala. Tentokráté jsme si objednali i aromatizovanou kávu s příchutí vaječného koňaku a tu si dáváme za "odměnu". Ta fakt stojí za to. Je to lahoda pro všechny mlsné jazýčky. Díky Tomáš

10. 6.

Hodnocení: vynikající
Zdravím vás, piju tuto zelenou kávu od vás, ale nepřišla jsem ji na chuť. Kamarádka si objednala kromě této i ochucenou, kokosovou a ta je chuťově úžasná. Příště si ji objednám také. Jinak musím uznat, že klasické pražené kávy ať už bez aromat, nebo s , máte bezkonkurenční. Chutnají celé naší rodině a nějak se už nemůžem vrátit k nějaké Jihlavance a podobně. Prostě to nejde. Ať se vám daří a káva se vaří. Renča

5. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Zelená káva mě sílu dává. To by byl slogan. Nevím, proč se všude píše jen o hubnoucích účincích a opomíjí se její perfektní povzbuzující schopnosti. Od vás je i extra dobrá, protože jsem vyzkoušela i z obchodu u nás a to byl sakra rozdíl. Díky za ni. Lenka

5. 6.

Hodnocení: vynikající
Vše bylo dodáno v naprostém pořádku, káva se už vaří... tedy voda na ni. Piji ji již delší dobu a mohu doporučit všem, kdo ještě váhají. Děkuji za krásný obchod a velikým množstvím káv a čajů, kde si vybere snad opravdu každý. Petra

5. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Další produkt z vaší nabídky, který mě oslovil. Pro mě naprostá novinka. Uvidíme jaké budou výsledky. Ale, když už tady píšu, musím pochválit čaje, které jsem si přiobjednala ke kávě, protože jsou pohlazením smyslů. Nádherně vypadají, voní a hlavně chutnají. Získali jste si mě naprosto. Eva

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, jste dobrý obchod s kvalitním zbožím za hodně konkurenční ceny, jak jsem srovnával. Vůbec se nedivím tolika recenzím, co tady máte. Mohu jen přidat další kladnou a poděkovat za vaše jednání se zákazníky. Mám vždy ke všemu spousty otázek a né vždy se setkávám s takovou vstřícností, jako tady u vás. Díky Oldřich

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, kafe přišlo expresní rychlostí, je dobré a těším se na to jak společně s ním budu dávat kila dolů. Musím vám pochválit taky klasickou kávu, protože ji máte opravdu moc dobrou. Nejvíce mi chutnají ty ochucené. Jen tak dál a díky. Eva

3. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Vidím, že nejsem sama se super zkušeností jak s vaším obchodem, tak hlavně kvalitníma kávama, ale i čaji. Tato nepražená je sice svou chutí specifická, ale nejen tou. Jak jsem se dočetla, podporuje hubnutí, což jsem ještě u jiné kávy neslyšela. Dceři se již osvědčila, tak jsem si ji také objednala a těším se na první známky jejího fungování. Díky za krásný obchod a přeji vám spoustu dalších spokojených zákazníků. Milena

3. 6.

Hodnocení: vynikající
Jsem další v pořadí, co může jen pět chválu na kávičku i vaši firmu. Vždy vše dojde brzy a v pořádku a káva je výborná a ještě k tomu funkční. Díky moc Lucka

3. 6.

Hodnocení: vynikající
Taky jsem propadla možnostem, které tato káva nabízí a začala ji poctivě pít. Chci se tímto pochlubit s výsledky v podobě ztráty 6 kg. Samozdřejmě, že jsem si k ní nedala větrník s rakvičkou, ale naopak jsem přestala používat výtah. Doporučuji všem využít tuto možnost jako podporu vačšho snažení o zhubnutí. Děky a hodně zdaru Alena.

3. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, káva mi byla dodána v rekordním čase a tak chci poděkovat. Vaše stránky navštěvuji moc ráda, protože se dozvím vždy něco nového. Jsem natěšená na hubnoucí účinky, stejně jako moje sestra, se kterou jsme se pustily do změny vzhledu. Dětem jsme objednaly rakytníkový čaj a ten je taky super. Díky moc a přeji Vám hodně úspěchů. Barbora

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Musím vám napsat. Zelenou kávu jsem měl poprvé a vůbec jsem netušil jak bude chutnat. První tři šálky jsem pil fakt jen ze zdravotních důvodů, ale pak se něco změnilo a na další se už dokonce těším. Manželka se pomalu přidává, tak vám zanedlouho dorazí další naše objednávka. Díky Jiří

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Objednala jsem si kávu na zkoušku s čaji, které už od vás beru již delší dobu. Byla jsem překvapena jak může být káva jiná, když není pražená. Připomíná mi spíš čaj, ale narozdím od něj mě nabudí energií. Doporučuji i těm co jim zrovna nejde o chudnutí, ale nemusí klasickou praženou kávu. Díky Růža

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, káva byla dodána v pořádku s velkou rychlostí. Je lahodná a dobře se pije. Účinky zatím nejsou vidět, ale na to je ještě krátká doba. Manžel si od vás moc rád objednává zelený čaj a taky mu moc chutná. Přeji vám pohodu při práci a ostatním vás vřele doporučuji. Alča

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Jsme s kolektivem nadšení z vaší zelené kávy. Objednali jsme si ji původně s velkou nedůvěrou, protože již máme zkušenost odjinud, ale předčila naše očekávání. Ačkoli má tato káva specifickou chuť, i v té mohou být rozdíly, které nemusí být přímo úměrné ceně. Určitě budeme odjednávat i nadále a doporučuji všem nevzdávat se a zkusit. Alča

29. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Objednal jsem kávu manželce, protože o ní pořád mluvila. Včera nám dorazila, neodolal jsem a také ochutnal. Káva je výborná, chuťově specifická a osvěžující.Děkuji za obchod a rychlé dodání. S pozdravem Martin

29. 5.

Hodnocení: vynikající
Zdravím vás, káva je příjemné bylinkovo zeleninové chuti a má dobíjecí účinky. Příval energie se u mě dostavuje hlavně po druhém až třetím šálku, což v náročném pracovním dni příjde vhod. Těším se na další popisovaný efekt v podobě hubnutí. Přeji další spokojené zákazníky. Franta

29. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Tak už i já jsem podlehla nabídce vyzkoušet tuto novinku. balíček dorazil v pořádku a moc se mi líbí sáček ve kterém jsem kávu dostala, protože si ji vozím i do práce. Děkuji za rychlost a ochotu s jakou jste mi poradili s výběrem té správné varianty. Iveta

27. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, dnes jsem vypila svůj první šálek zelené kávy. Její chuť mě z počátku zaskočila, ale nakonec se těším na další. V pražených kávách jsem již dlouhodobý odběratel a vždy jsem byla spokojená jak s rychlostí dodání, tak s kvalitou a chutí. Děkuji a hezký den vám přeji. Dagmar

27. 5.

Hodnocení: vynikající
Po této kávě se cítím svěže a mám daleko víc energie než po jakékoli jiné kávě. Nechci to zakřiknout, ale i mé křivky pomalu, ale jistě doznávají změny. Čaje od vás si objednáváme delší dobu a zelená káva se stane další položkou v našich objednávkách. Ať se vám i nadále daří. S pozdravem Iveta

26. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím vás, objednala jsem si zelenou kávu a ta dorazila již druhý den. Zvykám si na její chuť a těším se na výsledky, které jsou u kamarádky, která mě ji doporučila čím dál viditelnější. Zatím děkuji Gabka.

22. 5.

Hodnocení: vynikající
Objednávka byla doručena brzy, káva je chuťově zajímavá, s praženou nesrovnatelná. Děkuji

7. 4.

Hodnocení: vynikající
Chválím Váš obchod, vypadá krásně, určitě tam budu nakupovat i mimo vouchery ;). Hezký den. A.R.

7. 4.

Hodnocení: velmi dobrá
Chválím Váš obchod, vypadá krásně, určitě tam budu nakupovat i mimo vouchery ;). Hezký den. A.R.

31. 3.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den paní Biskupová, balíček jsem v pořádku dnes obdržela. Pěkný víkend přeji N. Hagerová

10. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
S kávou jsem opravdu moc spokojen, protože jsem již vyděl jak se zdravotní stav člověka s cukrovkou výrazně zlepšil.

10. 3.

Hodnocení: vynikající
S kávou jsem opravdu moc spokojen, protože jsem již vyděl jak se zdravotní stav člověka s cukrovkou výrazně zlepšil.

7. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den Gabino, zelená káva by měla působit močopudně a detoxikačně. Co se týče chuti k jídlu, tak tu by měla potlačovat přítomnost kofeinu, který je nezbytnou součástí kávy. Zelená káva obsahuje kyselinu chlorigenovou. Tato kyselina pomáhá redukovat množství cukru v těle a jeho přeměnu na tuk, čímž snižuje riziko nadváhy, srdečních chorob a cukrovky.

5. 3.

Hodnocení: vynikající
Kávu piju již asi měsíc. Moc mi chutná, střídám ji se zelenými čaji.Jen poslední dobou mi přijde, že mám stále hlad a jsem při chuti. Je to možné? Neměla by tato káva spíše potlačovat chuť k jídlu a na sladké ? děkuji za odpověď.

4. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
To všechno co se píše o účincích zelené kávy je pravdu, vím o čem píši, tuto kávu popíjím již delší dobu a skutečně se cítím dobře.

3. 3.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, právě popíjím zelenou kávu a vůbec není špatná, musím říci, že její zvláštní chuť je přímo výborná. S díky I.K.

26. 2.

Hodnocení: vynikající
Objednala jsem si také tuto kávu a už se nemůžu dočkat, až to začnu používat,tak uvidíme.

26. 2.

Hodnocení: vynikající
To všechno co se píše o zelené kávě je pravda,zdá se to neuvěřitelné nemáte pocit hladu,zelená káva Vám pomůže změnit život k lepšímu, píši to z vlastní zkušenosti, skutečně to stojí za to to zkusit. Všem nadšencům fandím, mějte se krásně.

25. 2.

Hodnocení: vynikající
Celý život bojuji s nadváhou a doufám, že pitím zelené kávy se konečně zbavím nějakých těch nadbytečných kil, moc Vám děkuji, že máte tak úžasné stránky, moc se těším na dodání kávy.

25. 2.

Hodnocení: vynikající
Dnes jsem si objednala zelenou kávu a už se nemůžu dočkat, až jí začnu užívat.

25. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Zbožňuji zelenou kávu, nic jiného na mě nepůsobí, nevěřil jsem vlastním očím, za týden užívání jsem zhubnul 2 kg, a to bez diet, to je přeci úžasné.

21. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, jsem ráda, že jste pěkně rozepsali vlastnosti této kávy, a že neškodí diabetikům, už jsem si udělala objednávku, taky potřebují nějaké ta kila shodit, děkuji pěkně.

19. 2.

Hodnocení: vynikající
Taky jsem si objednala tuto kávu po doporučení me kamarádky a udělala jsem moc dobře, cítím se skvěle.

14. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, taky mám problém s nadváhou a kamarádka mi doporučila pít zelenou kávu,taky si ji u Vás objednala a je nadmíru spokojená,je u Vás i cenově dostupná, proto neváhám a ještě dnes posílám objednávku - děkuji za vyřízení

13. 2.

Hodnocení: vynikající
Musím se s Vámi podělit o radost, zelenou kávu piji pravidelně a jsem neskutečně šťastná, zabírá to,už jsem shodila 3 kg-díky moc za nabídku.

14. 1.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, poprvé jsem objednala zelenou kávu a chutná i voní výrazně po hrášku. Je to normální? Děkuji za odpověď.

14. 1.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz ohledně zelené kávy. Chuť po hrášku je charakteristická pro zelenou kávu. Káva si získává svou chuť a aroma, pražením, proto chuť nepražené kávy je ryze přírodní a může se Vám zdát po hrášku nebo může mít nádech zeleného čaje.

18. 12.

Hodnocení: vynikající
Kávu jsem objednala pro maminku a trochu jsem se bála, co na to řekne, ale reakce po vyzkoušení byla super. Věřím, že káva pomůže a obchod budu doporučovat.

Nejprodávanější příslušenství k tomuto zboží

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


BRAZÍLIE MINAS SWISS WATER DECAF- zrnková káva
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

BRAZÍLIE MINAS SWISS WATER DECAF- zrnková káva

Brazilskou kávu jste už jistě ochutnali. Možná byla i z tradičního regionu Sul de Minas. Co takhle dát si ji tentokrát bez kofeinu? Šetrná švýcarská metoda zbavila kávu populárního alkaloidu, ale ponechala jí přirozeně skvostnou chuť i aroma. Váš šálek bude plný čokolády a ořechů, sladký, vyvážený a voňavý. Můžete si ho dopřát, kolikrát jen budete chtít. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
Mletí:
831 Kč /1000 g 83 Kč /100 g
Čerstvě upražíme a dodáme do středy, 17. 4. 2024

NUGÁTOVÁ zrnková káva
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

NUGÁTOVÁ zrnková káva

Rozplyne se na jazyku, obalí nervy a zahřeje u srdce. Kdo? Přeci nugát! Další aromatizovaná káva udělá radost všem požitkářům a kavárenským povalečům. Ať už pro přípravu použijete džezvu, french press nebo moka konvičku, vždycky získáte lahodný medově-oříškovo-kávový nápoj. Nugát prostě umí. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
Mletí:
726 Kč /1000 g 73 Kč /100 g
Čerstvě upražíme a dodáme do středy, 17. 4. 2024

JAVA JAMPIT A/WP-1X Estates zrnková káva
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

JAVA JAMPIT A/WP-1X Estates zrnková káva

„Osvěžuje paměť a čistí kůži,“ definoval kávu před tisícem let středověký perský učenec Ibn Síná. V Evropě byla nejprve prodávána jako lék a jen tak někdo si ho nemohl dovolit. Až když se na trh dostalo kávy více, snížila se i cena. Osvěžující nápoj zažil boom. Dnes si můžeme vybírat – třeba výjimečnou delikatesu z ostrova Jáva. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
Mletí:
1 089 Kč /1000 g 109 Kč /100 g
Čerstvě upražíme a dodáme do středy, 17. 4. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »