+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KOKOS - pouze mletá

Kód: 530
Hodnocení: vynikající, 47 recenzí

Hubnutí – věčné téma snad všech žen a také mnoha mužů. Zkuste tentokrát využít síly přírody a konečně se zbavit těch několika kilogramů, které vás trápí. Zelená káva je odpovědí pro všechny, kdo se k pohybu dostanou jen párkrát týdně a po večerech je honí mlsná. Snižuje totiž chuť k jídlu a zlepšuje spalování tuků.

Velká balení:
Malá balení:
947 Kč /1000 g 95 Kč /100 g
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Odrůda
Odrůda:
Mix
Region
Region:
Mix
Nadm. výška
Nadm. výška:
mix
Chuť
Chuť:
Kokos
Zpracování
Zpracování:
Mokré

Složení

Arabica 100%, Aroma přírodní

Crema a chuť kávy

Chuť zelené kávy můžeme přirovnat k jemnému zelenému čaji. Je trochu nasládlá, hořkost zcela chybí. Aby byla pro konzumenta zelená káva atraktivnější, přidali jsme k ní kokosové přírodní aroma. Chuťový zážitek je umocněn, žádná z cenných zdraví prospěšných látek se neztrácí. Charakteristickou vlastností zelené kávy je, že nevytváří téměř žádnou cremu.

Původ kávy

Tato zelená káva vyrostla ve Střední Americe. Plantáže kávovníků arabských (Coffea arabica) se rozkládají jak v údolích, tak vysokých horách. Kávovník patří mezi ovocné dřeviny a běžně dorůstá 5-8 metrů. Pro potřeby pravidelné sklizně ho ale farmáři udržují nižšího vzrůstu. Plody vzhledem i velikostí podobné třešním se trhají téměř v průběhu celého roku. Dozrávají totiž postupně v rozmezí 9-14 měsíců. Bobule jsou sváženy na jedno místo, kde jsou odstraněny dužnaté obaly a pergamenové slupky. Pomocí promývání se z nich vyloupnou kávová zrnka, která se nechávají až 36 hodin fermentovat ve speciálních kvasných nádržích. Zelená káva se suší na slunci (za neustálého obracení), v sušárnách nebo na obou místech. Zásadní pro sušení kávy je zajistit stálý přístup vzduchu k zrnkům, aby nemohla plesnivět. Tím by byla celá úroda zkažena.

Zelená káva se dále už nepraží, zůstává přírodní. Je balena do jutových pytlů a putuje na trh. Díky tomu, že není tepelně upravena, zachovává si maximum zdraví prospěšných látek.

POZOR: Zrnka zelené kávy jsou velmi tvrdá, k jejich mletí je zapotřebí kvalitní mlýnek. Běžně dostupné přístroje může zelená káva poškodit. Proto kávu meleme jen nahrubo. Přípravu nápoje doporučujeme pouhým zalitím mleté kávy vroucí vodou, nebo pomocí french pressu.

Ještě více o zelené kávě najdete zde

Ukázka balení zelené kávy

Naše zelené kávy jsou baleny v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně o chuť a kvalitu. Kvalitní balení zachovává charakter zelené kávy. Zelená káva je vždy v balena hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Návod na přípravu

  1. Na jednu porci nápoje použijte cca 7g kávy (2 kávové lžičky).
  2. Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat.
Chuť a tóny:
Intenzita
Kyselost
Zrno
Zpracovani

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz
Pomozte ostatním při výběru:

9. 11.

Hodnocení: vynikající
Objednala jsem a muzu rict kava mi moc pomohla vaha mi sla dolu.DOPORUCU JI

26. 10.

Hodnocení: vynikající
Tato kokosová příchuť je vynikající, samozřejmě z počátku si člověk musí navyknout na velmi specifickou chuť zelené kávy, ale teď už se bez ní neobejdu ani jeden den, doporučuji. Stejně tak velmi doporučuji tento e-shop, dodání do druhého dne a ještě s dárečkem, určitě se sem brzo vrátím.

10. 9.

Hodnocení: vynikající
Po několika pokusech s nákupy u dalších prodejců jsem zakotvila zde, jsem konečně spokojená se zbožím, servisem, rychlostí práce, a vstřícností komunikace. To samé doporučuji známým a kamarádům, kteří si zaslouží jen to nejlepší. Sandra.

2. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, přestože jsem byla zpočátku chutí zaskočená, už si zvykám a s jejím pitím nemám problém. Chuť kokosu je příjemná, po této kávě se vždy cítím dobře, narozdíl od kávy pražené. Mám zálusk vyzkoušet ještě karamelovou a skořici. Obědnám si je zase v tomto obchodě, z důvodu plné spokojenosti s předchozími nákupy a cenami.

31. 8.

Hodnocení: vynikající
Zelenou kávu si zde kupuji téměř rok, příchutě střídám a vždy jsem spokojená. Kvalita si udržuje stále stejně vysokou laťku, a za celou dobu jsem neměla důvod k výhradám.

20. 8.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, v mém případě se pití zelené kávy vyplatilo, začala jsem už na jaře a ke dnešku jsem zhubla sedm kilo. Zdá se že to není mnoho, ale zato bez hladovky a trápení. Jsem maximálně spokojená. Přeji ostatním, ať vytrvají a jsou úspěšní.

18. 8.

Hodnocení: vynikající
Tato káva je výborná! Velmi děkuji za rychlé doručení, jsem spokojen. Honza.

14. 8.

Hodnocení: vynikající
Zelená káva s příchutí kokosu je moc dobrá, ačkoli její podoba i chuť je nahony vzdálená klasické pražené kávě. Po přivyknutí na její chuť si ji ale vychutnávám a raduji se z jejich zdravotních účinků. Jolana.

20. 7.

Hodnocení: vynikající
V pití zelené kávy nejsem žádný nováček, a ochutnal jsem všechny příchuti co na trhu momentálně jsou. Moje nejoblibenější je kokosová, tato chuť u mně hraje prim například i při výběru cukroví. Kávě zelené dávám přednost před praženou hlavně z důvodu jejího zdravotního potenciálu, který v mém případě je velmi na místě. Hubnoucí účinky jsou věcí druhořadou, nicméně příjemnou. Na tuto kávu nedám dopustit, a také ji velmi doporučuji. S pozdravem - Zdeněk.

17. 7.

Hodnocení: vynikající
Káva je jedním slovem perfektní, na potravinové doplňky z lékárny už kašlu. Iveta.

15. 7.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, kávu piji dva týdny, po celou dobu pravidelně před hlavními jídly. První výsledky se dostavily, ručička váhy ukazuje o kilogram méně, ale na oblečení je to více patrné. Hladem rozhodně netrpím, takže všechno jde fajn, jak má. Spokojená určitě jsem.

13. 7.

Hodnocení: vynikající
Výhodný způsob, jak nenásilně hubnout. Pochutnám si, hladem netrpím, a neutrácím v lékárně za předražené nesmysly. Já jsem spokojen !

9. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím, této kávě s chutí kokosu nemám co vytknout, je chutná a opravdu účinná. Jak já, tak i maminka máme na váze o něco méně, a jde to bez hladovění. SUPER !!!

26. 6.

Hodnocení: vynikající
Už nevím co udělat víc pro to, abych alespoň trochu zhubla. Proto jsem dala na rady kamarádek, které mají se zelenou kávou dobré skušenosti, a koupila jsem si ji nedávno také. Po stránce chuťové není problém, je jiná než pražená klasika, ale přesto - velmi pitelná. Jsem mile potěšena, že jsem na zásilku nečekala jako jinde, dorazila druhý den po objednávce. Tento obchod DOPORUČUJI!

23. 6.

Hodnocení: vynikající
Znám už všechny zelené kávy od Vás, tato byla poslední kterou jsem si koupila, a opět je velmi dobrá. Je těžké zvolit, kterou si koupím příště. Mám ráda i ty černé, ale říkám si, proč nevyužít zdravých hodnot, které zelené kávy skýtají. Máte super obchod s budoucností, do kterého se budu nadále já, i mnoho mých známých často vracet. Děkuji.

10. 6.

Hodnocení: velmi dobrá
Zelená káva je velmi dobrá, báječně voní. Po dobrání balení si objednám opět.

4. 6.

Hodnocení: vynikající
Toužím se zbavit několika kilogramů váhy, proto jsem si na základě doporučení pořídila tuto zelenou kávu. Jsem překvapená, že mi od prvního doušku chutná. Po zatím krátké době jejího užívání se váha nehla, přesto se cítím v oblečení volněji, to už je dobré znamení. Takže super.

2. 6.

Hodnocení: vynikající
Káva je funkční. Opravdu necítím hlad tak často a intenzivně, chuť na mlsání je umírněná. Samotná chuť kokosu vyvolává pocit uspokojení, jako když jím třeba nějakou kokosovou tyčinku. Vřele tuto kávu doporučuji.

18. 5.

Hodnocení: vynikající
Dlouho jsem s objednávkou otálela, nikdy jsem na hubnoucí čaje a kávy nevěřila. Nyní ale se závistí pozoruji svou kamarádku jak plaskne, a za pomocí zelené kávy. Takže jsem si ji nedávno koupila také, a už vesele popíjím. Chuť je tedy úplně jiná, ale dá se na ni zvyknout. Zatím nemám dole víc než jeden kilogram, ale říkám si, že je to krátká doba na větší výsledky. Děkuji za rychle vyřízenou objednávku, a přeji pracovní úspěchy. Alena.

18. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Jsem věčná dietářka, zelenou kávu zkouším ale poprvé. Je dobrá, jemná, dá se jí vypít kolik chci. Výsledky se už dostavily, mám placatější břicho i trochu tenčí stehna. Netrápím se už hladem jako dřív, jej piji tuhle kávu před každým jídlem, a zmenšila jsem porce. Nějaký ten pohyb proces hubnutí jen umocní. Takže s chutí do toho!

14. 5.

Hodnocení: vynikající
Když už jsem se rozhodla pro zelenou kávu, tak určitě s příchutí kokosu. Moje maminka je odzkoušela myslím už všechny, a dávala mi je ochutnat. Ta kokosová mi přijde nejlahodnější, ale to je asi věc názoru. Od maminky mám poznatek že účinek na hubnutí má, ovšem bez přejídání a s pohybem. Já hubnout ani nepotřebuji, prostě mi jen chutná.

12. 5.

Hodnocení: velmi dobrá
Tahle káva mě naprosto dostala! Pila jsem už klasickou zelenou kávu (co chutná po hrášku) a po vypití jsem se vždycky otřepala, jak mi nechutnala :-) Ale tohle je teda úplně jiný kafe :-D chuťově skvělá, voňavá a až lahodná. Vřele doporučuji těm, co jim klasická zelená káva nechutná.

6. 5.

Hodnocení: vynikající
Zelená káva je opravdu zvlášní, ale dá se na její chuť přivyknout. Vyzkošela jsem už většinu vašich typů, nejvíce mi zachutnala tato kokosová. K jejím účinkům - opravdu napomáhá k hubnutí. Mám to vyzkoušeno, chce to ale vůli se zároveň nepřejídat, a spoléhat jen na kávu.

5. 5.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, jménem své spokojené manželky píši poděkování a pochvalu za tuto zelenou kávu. Mi samotnému moc nechutná, ale ženě její zvláštní chuť nevadí a popíjí, kdy se dá. Očekává, že se účinky kávy odrazí na její postavě.Je to zatím krátká doba, ale cítí se již o něco lehčí.

29. 3.

Hodnocení: vynikající
Jedním slovem mňam...měli jsme už se sestrou jak kávu štíhlá linie tak medelin i karamel a tato kokosová....provoňí vám celou kuchyň vůní kokosu.Měla jsem z ní obavy občas mi kokosové pochutiny nedělají dobře, ale je to lahoda...obě kávy s příchití chválim...karamel je možná na chuť o kapičku lepší, ale kokos si mě získal tou vůní...piji cca měsíc kilča se zatim nehla...tak snad hnou...ale i tak dodá energii a jak jsem již psala v dřívějším komentáři, tak je skvělé že mi po ní neni špatně od žaludku jako po kávě pražené.Brzy budem objednávat další a taky jsme konečně k nějaké 5té objednávce dostaly i vzoreček čaje. V celku potěšilo.

5. 3.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, zelenou kávu piji zatím jen krátkou dobu, výsledky se zatím nedostavily, ale to jsem ani po dvou týdnech nečekala. Jsem rozhodnuta vytrvat, jaro se blíží. Kdybych nezhubla, nebudu se zlobit na kávu, vidím totíž fantastický úbytek u své tety, která ji pije také.

27. 2.

Hodnocení: vynikající
Souhlasím s názory ostatních, napoprvé to nebylo nic moc, je potřeba chuti přivyknout. Já ji považuji za prostředek k snadnějšímu hubnutí, k očistě organizmu, v tomto ohledu je velmi cenná.

25. 2.

Hodnocení: vynikající
Komu příliš nechutná zelená káva by tahle měla chutnat, je příjemně ozvláštněna příchutí kokosu.Barča.

13. 2.

Hodnocení: velmi dobrá
Máte na výběr více druhů zelených káv, já jsem vybrala tuto protože mám ráda chuť kokosu, a musím říct že je moc dobrá, dokonce manžel který se zprvu smál, že zelená káva není káva ji pije a nic nenamítá.

29. 1.

Hodnocení: velmi dobrá
Zdravím,tato káva je pro mě přímo pochoutkou, nádherně voní po kokosu.Doporučuji ji i těm, kdo mají problém s žaludkem po pití obyčejné kávy.Děkuji.

5. 12.

Hodnocení: velmi dobrá
Přítelkyně i maminka pořád řeší svoje postavy, a jak by nejlépe zhubly, mno tak jsem si řekl, že jim v boji s váhou pomůžu...jelikož se ale bojím to dát přítelkyni, rozhodl jsem se objednat kilo jen pro maminku a doufám, že se s mou drahou polovičkou podělí, když si tak rozumí :D Tak díky za tip, Štěpán

10. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Naprosto souhlasím s komentáři, kávu jsme si velmi oblíbili já i spolubydlící a mám dojem, že nám na ni chodí tajně i kamarádka přes chodbu :D Budeme ji muset objednat víc a pak schovat.

7. 11.

Hodnocení: vynikající
Jakmile si člověk jednou navykne, tak už se toho těžko zbaví, hlavně protože nechce, káva je moc dobrá, těším se na ni každé ráno i odpoledne. :)

7. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Musím souhlasit s předchozími komentáři, je to opravdu dobrota a ještě má jedinečné účinky, to je prostě super!

7. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Čekala jsem něco úplně jiného, ale dobrý, dá se.

6. 11.

Hodnocení: vynikající
Jsem moc spokojená, až mě to překvapuje, protože na tohle nejsem vůbec zvyklá. Je to vážně zvláštní, ale kokos je velmi dobrá příchuť pro tuto neobvyklou kávičku. Vyzkoušejte, určitě neprohloupíte!

3. 11.

Hodnocení: vynikající
Perfektní, jsem vážně ráda, že jsem vás našla, vás i tu kávu, hned mám hezčí každé ráno a ještě rychleji hubnu, paráda. Díky!

3. 11.

Hodnocení: velmi dobrá
Tuto kávu jsem si moc oblíbila, piju ji už asi půl roku a jsem spokojená, dokáže mě skvěle nakopnout a nedráždí můj žaludek jako běžně jiné kávy. Super!

3. 11.

Hodnocení: vynikající
Vyzkoušel jsem nejdřív jen tu čistě zelenou kávu, ale moc mě nezaujala...ale nechtěl jsem to jen tak vzdát a říkal jsem si, že s příchutí to možná bude o něčem jiném a víte co, měl jsem pravdu... kokos nijak nezbožňuju, ale téhle kávě propůjčuje senzační aroma a absolutně si mě proto získala. Takže jsem rád a děkuju. :)

29. 10.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, mohla bych se zeptat zda tato káva funguje i jako hubnoucí prostředek? Máte někdo zkušenosti? děkuji

29. 10.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, mohla bych se zeptat zda tato káva funguje i jako hubnoucí prostředek? Máte někdo zkušenosti? děkuji

10. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Kokosová zelená káva byla první, co jsem zkusil a jsem z ní doslova na větvi :D Určitě ochutnám i další příchutě, je to vážně geniální. Naši se mi sice smějou, že to není žádná káva a tak podobně, ale já na to s prominutím kašlu, ještě když oni jsou schopni pít ty rozpustné blafy z marketu, které kávu neviděli ani z rychlíku...

9. 9.

Hodnocení: velmi dobrá
Kávu si tady objednávám pravidelně, hlavně tu zelenou a jsem moooc spokojená. Nejvíce mi teď chutná tato kokosová, protože je taková exotická :)

3. 9.

Hodnocení: vynikající
Zdravím, zelená káva je velmi zvláštní, ovšem tato kokosová si mě získala, kokos krásně voní a ještě je to pochoutka, takže doporučuji směle dál i známým a těším se na další šálek. :)

26. 8.

Hodnocení: vynikající
Dobrý den, jsem vážně nadšená, bála jsem se zelené kávy jako čert kříže, ale tahle kokosová je vynikající, chutná mi tak, že si ji dávám za odměnu vážně každý den!

8. 7.

Hodnocení: velmi dobrá
Dobrý den, piji zelenou kávu již nějakou dobu a zvykla jsem si na její specifickou chuť. Kamarádka mi doporučila vyzkoušet i nějakou ochucenou a tak jsem si jich pár objednala na zkoušku. Příjemně mě překvapila právě tato kokosová a to natolik, že u ní asi zůstanu.Je opravdu vynikající, lahodná a pokaždé se na ni těším.Doporučuji ji všem, kdo mají problém s pitím běžné zelené kávy. Tato chutná i mému muži, kterému ta klasické moc nevoněla. Markéta

24. 6.

Hodnocení: vynikající
Káva je naprosto báječná :) nemám slov :) až vypiji objednávka se bude opakovat :)

Nejprodávanější příslušenství k tomuto zboží

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - pouze mletá

Vyzbrojte se do nekompromisního boje se špeky, celulitidou a toxiny! Zelená káva Super štíhlá linie je nejsilnější, speciálně připravená směs vybraných kávových zrn. Má dvakrát tolik kyseliny CGA a dvojitý obsah kofeinu než běžná káva. Unikátní spojení CGA a kofeinu maximalizuje spalování tuků, zabraňuje jejich ukládání a skvěle detoxikuje! Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
852 Kč /1000 g 85 Kč /100 g
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KARAMEL - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KARAMEL - pouze mletá

Když už hodláte ztrácet kila a získávat duševní a tělesnou svěžest, dělejte to s úsměvem. Uvařte si zelenou kávu ochucenou karamelem do termosky. První šálek si dejte ještě před snídaní. Krásně vás probudí, dodá energii a zažene chuť na lukulské hody. Jezte málo, ale pravidelně a trochu se hýbejte. To bude stačit. Vše ostatní za vás udělá zelená káva. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
947 Kč /1000 g 95 Kč /100 g
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - ZÁZVOR - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - ZÁZVOR - pouze mletá

Zelená kávová zrnka ze středoamerických plantáží a sušený kořen zázvoru od asijských pěstitelů. Báječná kombinace dvou chutí a mnoha účinků – pomáhá shazovat nežádoucí kilogramy, zvyšuje imunitu, detoxikuje, mírní chuť k jídlu a funguje jako silný antioxidant. Zázvorovou Super štíhlou linii si zamilujete po prvním ztraceném faldíku. Pouze ve verzi: MLETÁ Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
955 Kč /1000 g 96 Kč /100 g
Dodáme do pátku, 31. 5. 2024
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »