+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KOKOS - pouze mletá

Kód: 530
Hodnocení: vynikající, 47 recenzí

Hubnutí – věčné téma snad všech žen a také mnoha mužů. Zkuste tentokrát využít síly přírody a konečně se zbavit těch několika kilogramů, které vás trápí. Zelená káva je odpovědí pro všechny, kdo se k pohybu dostanou jen párkrát týdně a po večerech je honí mlsná. Snižuje totiž chuť k jídlu a zlepšuje spalování tuků.

Velká balení:
Malá balení:
911 Kč /1000 g 91 Kč /100 g
Dodáme do středy, 1. 6. 2022
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč
Odrůda
Odrůda:
Mix
Region
Region:
Mix
Nadm. výška
Nadm. výška:
mix
Chuť
Chuť:
Kokos
Zpracování
Zpracování:
Mokré

Složení

Arabica 100%, Aroma přírodní

Crema a chuť kávy

Chuť zelené kávy můžeme přirovnat k jemnému zelenému čaji. Je trochu nasládlá, hořkost zcela chybí. Aby byla pro konzumenta zelená káva atraktivnější, přidali jsme k ní kokosové přírodní aroma. Chuťový zážitek je umocněn, žádná z cenných zdraví prospěšných látek se neztrácí. Charakteristickou vlastností zelené kávy je, že nevytváří téměř žádnou cremu.

Původ kávy

Tato zelená káva vyrostla ve Střední Americe. Plantáže kávovníků arabských (Coffea arabica) se rozkládají jak v údolích, tak vysokých horách. Kávovník patří mezi ovocné dřeviny a běžně dorůstá 5-8 metrů. Pro potřeby pravidelné sklizně ho ale farmáři udržují nižšího vzrůstu. Plody vzhledem i velikostí podobné třešním se trhají téměř v průběhu celého roku. Dozrávají totiž postupně v rozmezí 9-14 měsíců. Bobule jsou sváženy na jedno místo, kde jsou odstraněny dužnaté obaly a pergamenové slupky. Pomocí promývání se z nich vyloupnou kávová zrnka, která se nechávají až 36 hodin fermentovat ve speciálních kvasných nádržích. Zelená káva se suší na slunci (za neustálého obracení), v sušárnách nebo na obou místech. Zásadní pro sušení kávy je zajistit stálý přístup vzduchu k zrnkům, aby nemohla plesnivět. Tím by byla celá úroda zkažena.

Zelená káva se dále už nepraží, zůstává přírodní. Je balena do jutových pytlů a putuje na trh. Díky tomu, že není tepelně upravena, zachovává si maximum zdraví prospěšných látek.

Účinky kávy

Zelená káva je ceněna především pro vysoký obsah kyseliny chlorogenové. V menší míře ji najdeme také v hruškách, meruňkách, broskvích, jablcích a artyčoku. Chemická látka, která je nejběžnějším esterem kávové kyseliny, vyvolala na odborné půdě velkou debatu. Takzvaná CGA je totiž označována za superspalovač tuků.

Konzumace zelené kávy:

  • Stimuluje metabolismus,
  • snižuje vstřebávání cukrů a jejich přeměnu na tuky
  • detoxikuje organismus,
  • zvyšuje imunitu,
  • snižuje riziko onemocnění cukrovkou,
  • podporuje srdeční aktivitu a krevní oběh,
  • mírní pocity hladu,
  • předchází únavě, zbystřuje pozornost a pomáhá zvládat stres.

Poměr množství kyseliny CGA je 100 000 mg/1kg! Jde o mimořádně silnou koncentraci, takových hodnot nedosahuje většina průmyslově vyráběných extraktů, pilulek a tinktur.

POZOR: Zrnka zelené kávy jsou velmi tvrdá, k jejich mletí je zapotřebí kvalitní mlýnek. Běžně dostupné přístroje může zelená káva poškodit. Proto kávu meleme jen nahrubo. Přípravu nápoje doporučujeme pouhým zalitím mleté kávy vroucí vodou, nebo pomocí french pressu.

Ještě více o zelené kávě najdete zde

Ukázka balení zelené kávy

Naše zelené kávy jsou baleny v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně o chuť a kvalitu. Kvalitní balení zachovává charakter zelené kávy. Zelená káva je vždy v balena hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Návod na přípravu

1. Kávu nejdříve nahrubo namelte nebo si u nás objednejte kávu již namletou (zvolte u kávy mletí: zelená káva)
2. Na jednu porci nápoje použijte cca 7g kávy (2 kávové lžičky).
3. Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat.

Chuť a tóny:
Intenzita
Kyselost
Zrno
Zpracovani

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz
Pomozte ostatním při výběru:

Hledáte inspiraci? Ostatní přikoupili třeba toto:


Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KARAMEL - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE KARAMEL - pouze mletá

Když už hodláte ztrácet kila a získávat duševní a tělesnou svěžest, dělejte to s úsměvem. Uvařte si zelenou kávu ochucenou karamelem do termosky. První šálek si dejte ještě před snídaní. Krásně vás probudí, dodá energii a zažene chuť na lukulské hody. Jezte málo, ale pravidelně a trochu se hýbejte. To bude stačit. Vše ostatní za vás udělá zelená káva. Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
911 Kč /1000 g 91 Kč /100 g
Dodáme do středy, 1. 6. 2022

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - SKOŘICE - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - SKOŘICE - pouze mletá

Někdo věří tabletkám, jiný přírodě. My patříme k druhé skupině, takže pokud jde o hubnutí, sázíme na zelenou kávu se skořicí. V jednom kilogramu skořicové Super štíhlé linie je 100 000 miligramů kyseliny CGA! Díky ní tělo účinně spaluje tuky a detoxikuje se, díky skořici se efekt násobí. Dva ultraspalovače v jednom – to musíte vyzkoušet! Pouze ve verzi: MLETÁ Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
918 Kč /1000 g 92 Kč /100 g
Dodáme do středy, 1. 6. 2022

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - VANILKA - pouze mletá
Jste firma? Nepřehlédněte firemní podmínky.

Zelená káva SUPER ŠTÍHLÁ LINIE - VANILKA - pouze mletá

K názvu této zelené kávy není co dodat. Super štíhlá linie s vanilkovou příchutí je dobrá hned čtyřikrát: ultrarychle spaluje tuky, snižuje chuť k jídlu, detoxikuje a zahání únavu. Díky vysokému obsahu kyseliny CGA, kofeinu a antioxidantům šplhá zelená káva na žebříčku popularity do nebes. Pokud jste ještě nevyzkoušeli, směle do toho! Pouze ve verzi: MLETÁ Více na detailu zboží
Velká balení:
Malá balení:
918 Kč /1000 g 92 Kč /100 g
Dodáme do středy, 1. 6. 2022
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »