+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManucafe: Vánoce s kávou a čokoládou

4. 12. 2017 2 minuty čtení
Povzbudit, uklidnit, odnést na tichá a příjemná místa. To všechno dokáže káva. Ať už sedíte v práci, běháte po úřadech nebo kontrolujete dětem úkoly. O Vánocích si ale pohody a společného času chceme dopřávat víc než kdy jindy. Vůně skvělé kávy zažene všechny starosti, chuť podtrhne výjimečnost okamžiku. A kofein pomůže zvládnout vánoční šrumec s úsměvem a grácií.

Naprosto dokonale si umí svátky užít děti. Těm samozřejmě káva nic neříká, ovšem málokterý prcek odolá hrnku teplé čokolády. Dopřejme si trochu společného mlsání. Někdo rozpustí čokoládové čočky v mléce, jiný rovnou na jazyku. Vždyť jsou Vánoce.

Vánoční povzbuzení

Na značky, už to začíná! Předvánoční shon, na jehož konci nás čeká několik dnů volna, televizních pohádek a večerů s novotou vonící knížkou, dáte letos levou zadní. Jako protřelý kávomilec totiž víte, po čem sáhnout. Stoprocentní arabika s nižší aciditou a sametovým tělem vás čokoládově pohladí a zároveň mocně povzbudí. Kofeinu třikrát sláva.

Vánoční políbení

Vanilka? Pomeranče? Čokoláda? Cokoli můžete mít. A taky teplé vánoční ponožky, misku cukroví a celou rodinu u jednoho stolu. Přivítejte sváteční radovánky konvičkou ochucené kávy. Těm nejmenším hostům nabídněte čokoládový super nápoj. Klidně ozdobený šlehačkou a zasypaný marshmallows. Nic není sladšího než dětská pusa.

Vánoční potěšení

Všechno, co daruješ, zůstává s tebou. Štědrý den je příležitostí, jak udělat radost rodině i přátelům a zároveň potěšit své srdce. Obdarujte své milé kávovou cestou kolem světa nebo kolekcí aromatizovaných káv ve stylové krabici. Na hezké chvíle, které jste spolu prožili u rozzářeného stromečku, si vzpomenou kdykoli postaví vodu na kávu.

Dárkové degustační balíčky káv

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »