+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManuCafe: Hřejivá síla kávy

27. 12. 2017 2 minuty čtení
Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká jako láska. Ten citát určitě znáte. Pokud ne z životopisu milovníka kávy a francouzského diplomata Talleyranda, pak jistě z vlastní zkušenosti. Jednou z velkých předností voňavého moku je síla, která se v něm ukrývá. A ta se právě teď, kdy chumelenice střídá náledí, tuze hodí. Stejně jako láska…

Mít dost síly na každou minutu

Jakkoli má každý rok 365 dní (plus minus), ne vždycky si pamatujeme, co hezkého přinesl. Kolikrát si přitom řekneme: Užij si každou minutu, už se nevrátí. Dopřejte si krátké zastavení, klidně několikrát za den. Něžná síla hřejivé kávy je vždycky po ruce. Zklidněte myšlenky, uvolněte svaly. Prostě jen tak buďte. Doma, v práci, autě, metru nebo na lyžích. Ta chvíle může být jen vaše.

Mít dost síly na lásku

Není důvod čekat, až ku lásce vyzve hrdliččin hlas. Rozumíme si. Zatímco v ulicích panuje slota, doma čeká romantické přítmí, on nebo ona a balíček exotické kávy. Pozvěte svou lásku dál. Zapomeňte na nerudného šéfa, porouchaný vysavač, čtyřku z písemky. Zvedněte telefon: Ahoj mami (dědo, ségro, kámo, miláčku), stav se na kafe, rád tě uvidím!

 

Mít dost síly na své plány

Sport, studium, hubnutí, úklid, sny. Začátek roku k plánování svádí. Ať už jsou výzvy jakkoli náročné, možná vás od jejich splnění dělí pár kroků. Udělejte ten první – berte svá přání vážně. Druhý – představte si, jaké to bude, až si je splníte. Třetí – dobře se na to připravte. Samozřejmě s kávou, speciálně zelenou. Obsahuje dvakrát více kofeinu než pražená a tolik kyseliny chlorogenové, že se váš po svátcích lenivý metabolismus zrychlí, sotva otevřete sáček.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »