+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

 • Doprava zdarma od 1 000 Kč
 • Spokojených zákazníků
 • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIO7. Třináct důvodů, proč s námi zůstat

1. 11. 2017 3 minuty čtení
Představujeme si paní ekonomku Veselou, pana doktora Šťastného, studenta entomologie Lásku, babičku šesti vnoučat paní Krásnou. Pracují, biflují skripta, sadí kytky… na stole, parapetě nebo v ruce mají šálek voňavé kávy. Dělá jim den hezčí, přináší chvilky pohody. A kdykoli se napijí, je jim dobře. To je důvod, proč přivážíme kvalitní plantážní kávu. Pro vaše potěšení!
 1. Since 2006. Od roku 2006 jsme zákazníkům dodali tisíce kilogramů prémiové plantážní kávy. Vozíme ji z malých rodinných farem. Neprodukují kávu na vagóny, ale pečlivě se věnují každému kávovníku. Nesrážejí cenu jen proto, aby prodali co nejvíce. Naše spolupráce je postavena na důvěře, kvalitě a velmi přátelských vztazích.
 2. Vlastní pražírna, půlka úspěchu. Jedinečná chuť, aroma a charakter našich káv jsou dílem skvělého a zkušeného pražiče. Při tak delikátním procesu, jakým je pražení kávy, nespoléháme na anonymní velkopražírny. Máme vlastní. Kávu pražíme obvykle dvakrát týdně. To proto, abyste ji dostali maximálně čerstvou.
 3. Sklady? Poloprázdné! Jestli si myslíte, že naše sklady praskají ve švech, jste vedle jak ta jedle. Abychom mohli garantovat čerstvost kávy, vždy vozíme jen potřebné množství. Starou kávu u nás nenajdete. Stejné je to s pražením. To se rozjede v okamžiku, kdy máme nové objednávky. Káva má svůj vrchol kvality v prvním týdnu po upražení, a to už musí být u vás doma. To je pro nás zákon.
 4. Radost pohledět. Díky tomu, že nakupujeme pouze prvotřídní kvalitu přímo z plantáží, můžeme se za krásnou a aromatickou kávu zaručit. Nenajdete v ní rozbitá nebo poloviční zrna či snad slupky. Stejnoměrné pražení zaručuje kromě vynikajícího aroma také nádherný vizuální zážitek. Schválně, už jste si kávu někdy prohlédli?
 5. BIO certifikace a Fair Trade - to nejsou sprostá slova. Kvalita je hlavní, na čem záleží. Proto rozšiřujeme nabídku plantážních káv o druhy pěstované podle nejpřísnějších norem na ochranu životního prostředí a také s ohleduplností k farmářům a jejich rodinám. Kávovníky, které rostou bez průmyslových hnojiv a postřiků, plodí kávu s přirozeným aroma a fantastickou chutí. Když jsou sklízeny za adekvátní plat a v příjemných podmínkách, pak je spokojen nejen farmář, ale i my.
 6. Specialitky opravdu speciální. Ačkoli dáváme přednost jakostní čisté jednodruhové kávě, nabízíme něco i pro milovníky specialit. Aromatizované kávy otevírají chuťovým buňkám další dimenzi. Mandle, čokoláda, máta, skořice, kardamom, ovoce, alkohol… To nejlepší přírodní aroma přidáváme ke kávovým zrnům už při pražení. Díky tomu pronikne do jejich hloubky a zachová se na dlouhou dobu. Levnější variantu – aromatizovat kávu až po pražení, necháváme „jiným fajnšmekrům“.
 7. Kde domov jejich. Každá káva s logem ManuCafe má svou zemi původu. U některých exkluzivit se dokonce dozvíte, kde přesně leží plantáž, na které byly sklizeny. Takzvané mikroloty (microlots) produkují drobní farmáři na vybraných políčcích, odděleně od ostatních kávovníků. Díky speciální péči, mimořádně výhodným přírodním podmínkám a pečlivému zpracování vynikají mikroloty jedinečným, autentickým chuťovým profilem. Často jde o výjimečné odrůdy, které se na trh dostávají jen v omezeném množství.
 8. Sbalíme vás na obal. Naše káva je balena v hermeticky uzavřených sáčcích s jednocestným ventilem. Ten uvolňuje plyny vzniklé bezprostředně po pražení, ale zabraňuje přístupu vzduchu ke kávě. Obal je velmi decentní, elegantní a opakovaně uzavíratelný. Díky němu si každá zrnková káva uchová svůj jedinečný charakter a odolá vlhkosti, světlu a cizím pachům.
 9. Káva, káva, káva. Široký sortiment plantážních káv signalizuje jedno – vybíráme skutečně to nejlepší. Citrusová Ethiopia Sidamo, medová Kuba Serrano Superior, ořechová Mexico Altura… Stovky čistých prémiových káv, desítky ochucených a několik rozpustných. To je výčet, jaký nenajdete v žádném supermarketu.
 10. Když je správné se omluvit… pak se omluvíme. Ačkoli všechny šarže plantážní kávy poctivě degustujeme, jednou za sto let se může stát, že vám doručíme nějakou „lišku“. V tom případě vás čeká hluboká omluva, vrácení peněz a navrch malý dárek jako odškodné.
 11. Tři hvězdičky. Aby byl zákazník maximálně spokojen, převzali jsme obchodní podmínky obecně prospěšné společnosti dTest. Zvolili jsme variantu tří hvězdiček, která je ve vztahu ke spotřebiteli vstřícnější, než stanovuje zákonný standard.
 12. Čím víc, tím levněji. Stačí udělat objednávku nad litr, a máte ji doma zadarmo. Vyberte si své favority, přihoďte k nim pravou belgickou čokoládu a degustační sadu. Pokud nakoupíte za 1000 korun (a víc), pošleme vám vše až domů zdarma!
 13. Povídejte si s námi. Je jedno, jestli napíšete nebo zavoláte. Jsme vám k službám po celý rok, každý měsíc, týden i den. Hovory o kávě přímo milujeme, neostýchejte se ptát, sdělovat nám zkušenosti a doporučovat novinky. Zpětná vazba je pro nás důležitá. Podle ní ladíme nabídku. Abyste u nás byli spokojeni.
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »