+420 777 707 586 (Po-Pá 7-17 hod.)
0 Ks
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Neplaťte poštovné! Přidejte 1 000 Kč a máte je zdarma.
 
1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte Petru!
+420 777 707 586
petra@manucafe.cz

Proč zboží od nás?

  • Doprava zdarma od 1 000 Kč
  • Spokojených zákazníků
  • Dodání obvykle do 48 hodin

 

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOManuCafe: Buďme svěží a v kondici

9. 11. 2017 2 minuty čtení
Konečně jsou tady dny, kdy každé zvonění budíku vyvolává touhu radostně vyskočit z postele. Kdy je každá večerní mlha příležitostí k romantické procházce. Kdy klid a pohoda vládnou nejen v přírodě, ale taky v každé domácnosti. Ne? U vás se věci mají trochu jinak? Nejvyšší čas postavit na kávu!

Udělejme si podzim aktivní

Bez mé ranní kávy jsem jako vyschlý kus pečené kozy, pravil Johann Sebastian Bach. Buďme svěží a aktivní od svítání do slunce západu. Poctivé espresso z jedinečných zrnek kolumbijských či indických plantáží rozjasní barvy podzimu a vlije energii do žil. Šálek elegantně kořeněné keňské dobroty postaví na nohy i největšího unavence. A kdo má neodolatelnou chuť vykoupit cukrárnu, sáhne po sladké Nicaragui.

Udělejme si podzim rozkošný

Je to snadné. Podobně jako mnoho dalších kávomilců, můžete svůj nos zanořit třeba do medově-oříškovo-kávového nugátu nebo mléčně-kakaových krémových sušenek. Rozmazlování nebude brát konce, jestliže dlouhé zimní večery strávíte místo u televize s partou kamarádů. Připravte si filtrovaný irish cream a scrable nebo kostky. Pravou rozkoší vám může být taky uvolnění svalů a zmírnění bolesti. Postarají se o ni zelená káva a zázvor.

Udělejme si podzim poklidný

Žádný stres a žádné zmatky. I když se Vánoce nezadržitelně blíží, ještě pořád je dost času všechno v klidu naplánovat. V rodinném kruhu, s hrnkem kakaa ozdobeného klidně kopcem šlehačky. Listování recepty po babičce navodí v oparu božské vůně tu pravou sváteční atmosféru. A dětem se bude ráno hned lépe vstávat, když je do kuchyně přivábí vůně horké čokolády.

Můžete se kdykoliv odhlásit. Zpravodaj Vám zašleme 1x za 14 dní.
Přihlášení do akcí, novinek a zajímavostí souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Doprava zdarma od 1000 Kč | Sleva na první nákup »